Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szeretitek, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek, ha egy lány cikis?

Figyelt kérdés
Mert én eléggé az vagyok, talpon meg oldalamon is, és sokszor idegesít... :S 16l
2012. ápr. 10. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

cikis vagy talpon???????

vagy mi????????

2012. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

cikis? ne érezze azt, hogy cikis és nincs gond.


(szeretem csikizni a lányokat, ha arra gondoltál :)

2012. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csikis* :D
2012. ápr. 10. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon az vagyok,szinte mindenhol. A párom szereti, szokott is csikizni.Nem zavar.

Azt olvastam, a csikizés összehozza a párokat. (gondolom a nevetés teszi:))

Ja és bocs hogy lányként válaszoltam :) 22/L

2012. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, ha egy lány csikis mert kicsit félénk vagyok pontosabban nem vagyok egy dumagép és így könnyebb volt közelebb kerülni. 19F
2012. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jekyll-fan ***** válasza:

bár én lány vagyok, de válaszolok


a barátom kifejezetten szeret csikizni engem, csak azt nem szereti, mikor már annyira csikiz, hogy "menekülni" akarok és akkor egy kicsit karmolok és rugkapálok, mert sehogysem tudok másképpen szabadulni a csikizésétől - de ettől függetlenül nagyon szeret csikizni

16/L

2012. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jekyll-fan ***** válasza:
ja és én mondjuk mindenhol csikis vagyok
2012. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te csikis vagy én meg szeretem a lábakat. Lábfétis. Ha elkezdenék a lábaddal babrálni, ezek szerint meghalnál a nevetéstől! :) De lehet, hogy megszoknád egy idő után és nem lennél annyira csikis.
2012. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!