Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 éves kapcsolat volt, szétmen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolat volt, szétmentünk, azt mondta időre van szüksége, van esélyem még nála? Többi lent, mit csinálhatnék még hogy visszajöjjön barátnőm/volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Szakítás oka hogy eltávolodtunk egymástól, sokat veszekedtünk, féltékenykedtem, távkapcsolat meg apróságok. Azt mondta hogy idő kell neki egyedül akar lenni ez volt egy hónapja. Elég sokat szoktunk beszélgetni, kérdeztem, hogy zavarja-e a dolog azt mondta nem nyugodtan keressem, találkoztunk személyesen is ölelkeztünk, kérdeztem, hogy fog-e adni még egy esélyt? Elírta magát. Meg mondta hogy még szeret csak idő kell neki, de nem biztos, hogy akarja folytatni. Mondata hogy ha akkor ott azonnal akarom a választ akkor nem. Mondtam neki, hogy nagyon hiányzik és szenvedek... Mondta hogy akkor lehet jobb lenne ha elfelejteném mert nekem az jobb... De nekem az nem megy. Még egy hónap múlva fog dönteni úgy beszéltük meg. Normális vagyok vele figyelek rá, írtam neki "szeretlek" sms-eket. Volt, hogy szüneteltettem a beszélgetést, hogy ne legyek nagyon a nyakán, hogy gondolkodjon. Verseket írtam neki, sírt rajta jól esett neki örült. Érdeklődöm utána, hogy hogy van stb... Én úgy érzem megváltoztam, mindent megtennék a kapcsolatunkért, hogy működjön mert nagyon szeretem még mindig. De félek hogy eldob. Már ötletem sincs mit tehetnék még, a lelkemet kiadtam... de távolságtartó, falakat húz nem enged közel magához.

Írtam neki egy levelet amibe felsoroltam az összes hibámat és hogy mindent megváltoztatnék, meg hogy igaza van hogy besokalt, ha találkozunk akkor fel akarom majd neki olvasni, meg van még pár versem azt is. Bocs hogy hosszú lett remélem lesz akinek van türelme elolvasni. De 2 mondatba nem tudtam leírni. 21/F



2012. máj. 3. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeret, ragaszkodik hozzád, de nem ez nem szerelem hisz ha az lenne most nem itt tartanátok szerintem. Bántja a tudat, hogy ennyire megbántott téged, ennyi. Attól mert nem szerelemmel szeret, még sokat jelenthetsz neki.


Felejtsd el, tudom nehéz lesz de még csak 21 éves vagy, kihevered, van még esélyed mással is a boldogságra.

2012. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túl sok is, amit csinálsz. Bennem hasonló helyzetben inkább lelkifurdalást keltene, amit csinálsz, nem szerelmet.

Vissza kéne vonulnod kicsit, és tiszteletben tartani a döntését (bárhogy is dönt) ehelyett a szenvedős nyomulás helyett. Az érzéseidet már elmondtad neki, ennél többet nem kell és nem is szabad mondanod, hagyd egy kicsit békén.

2012. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kecsegtetlek sok jóval.annyit tudsz kihozni ebből az egészből hogy az úgynevezett kapcsolatotokat megtoldott még jóesetben fél évvel.inkább előbb mint utóbb vége lesz.azért tudsz még körülötte legyeskedni mert még nem újított be egy új ficsúrt.ez mondjuk tisztelendő benne.más csaj úgy csinálja hogy szakítás után egy nappal már mással pózol az fb profilképén.és igen ez az egy hónap idő voltaképpen szakítás virágnyelven megfogalmazva mert kíméletes akart lenni.naivitás lenne ezt a kíméletességet úgy értelmezned hogy"hát még ő se tudja mit akar" dehogy nem tudja csak diszkréten akar kikecmeregni a hálódból(mármint nem a szobából hanem amit a halászok használnak)
2012. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen vége van? De nem értem miért...jól megvoltunk, boldogok voltunk miért dobná el az egészet egy nehezebb időszak miatt?! Egy utolsó esélyt kérek tőle nem olyan nagy kérés szerintem 3 év után, megérdemelne ennyit a kapcsolatunk ha meg nem megy elválunk békében elfogadom a dolgot!
2012. máj. 3. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen vége van igen, fogadd el... te magad írod, hogy távolságtartó, már nem enged közel magához; ez mindenre válasz szerintem.

Amúgy te magad írtad, hogy sokat veszekedtetek, féltékenykedtél akkor mégsem voltatok meg olyan jól, max te érezted így, de ő nem ezek szerint.

2012. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még egyszer rákérdezek 2 hét múlva...

el vagyok keseredve mit csináljak...

Majd mondom hogy mindent sajnálok és igaza volt, és hogy megváltoztatnék mindent, kérek még egy esélyt, ha nem hát nem akkor rakhat a kukája mellé ennyit ért neki az egész.

2012. máj. 3. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!