Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem tényleg mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem tényleg mindent szabad? Fiatal lány egy apja korabelivel?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, külsőleg belsőleg egy normális átlagos lány. Megismerkedtem egy férfival aki elmúlt már 50. Tavaly nyáron kezdődött az egész, egyáltalán nem vettem komolyan őt meg folyton magamba magyaráztam hogy nem szabad stb. De a férfi azóta is jelen van és lassan érzem magamban hogy legszívesebben bele mennék ha még nem is egy húú de komoly kapcsolatba hanem csak kicsit közelebb engedném magamhoz, aztán ha minden kerek akkor mehetünk tovább.

Mindig vacilálok magamban mert egyik pillanatban úgy vagyok vele hogy tojok mindenre, veszíteni valóm nincs sok a másik pillanatba meg eszembe jutnak a szüleim meg az emberek körülöttem hogy mit gondolnának, biztos elhordanának akik nem ismernek mindenféle r*bancnak hogy biztos csak a pénz stb, de engem elsősorban nem ez motivál hanem hogy kb 10 hónapja jelen van és nem adja fel és küzd.

Félek a következményektől de közbe meg minden nap rá gondolok és arra hogy talán együtt is lehetnénk.



2012. máj. 2. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ez csak az én véleményem..de szerintem hagyd majd találsz valaki magad korabelit..azért nem szabad olyannal 'kezdeni' akivel közted túl sok év van mert más volt a gyerekkorotok egy idővel kifogytok a témából nem beszélve arról a majd 30 éveről ami köztetek van
2012. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazad van, magamban mindig eldöntöm hogy nem kell meg felsorolok vagy 10 negatívumot de mégis mikor meglátom akkor várom hogy odajöjjön hozzám beszéljünk meg ilyesmi, meg naponta legalább 50szer az eszembe jut.

Akarom is őt meg nem is, elég rossz helyzet :(

2012. máj. 3. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!