Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Elköltözzek vagy a kedvében járjak?

Figyelt kérdés

A mai nap párommal összevesztünk és közölte velem, hogy inkább költözzek el mert már nem együtt, hanem egymás mellett élünk.

Nem bízik meg bennem azóta, hogy egyszer véletlen részegen megcsaltam és ezzel indokolja. Ez pedig szerintem csak ürügy volt a mai napra mivel ez már elég régen történt.

Szeretm őt és nem hiszem, hogy valaha találok még egy ilyen lányt.

De ha folyamatosan a kedvében fogok járni a jövőben akkor azt hiheti, hogy bármit megtehet velem és irányíthat.

Amit mondjuk eddig is burkoltan megtett.

Vagy elköltözöm, viszont akkor végleg elveszíthetem :S

Szeretném felélénkíteni a párkapcsolatunkat, de anyagilag ez csak minimálisan oldható meg a közeljövőben.

Hála neki ugyanis az összes pénzem elment rá.

Másfél év után pedig egy ilyen hidegzuhanyt kaptam.

Segítsetek kérlek és a kösd fel magad kommentekkel kíméljetek.

Köszi.



#szerelem #kapcsolat #párkapcsolat #párkapcsolat felélénkítése
2012. máj. 1. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Ebben a kapcsolatban elég sok komoly probléma van, kezdve a megcsalástól az "összes pénzem elment rá" dologig. Ez mellett még úgy is érzi, hogy már csak egymás mellett éltek. Én kiszállnék.
2012. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nehéz úgy, hogy én szeretem!
2012. máj. 1. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát itt mindkét félben vannak rendesen szép nagy tüskék, de ha úgy érzed, szereted és érdemes rá, akkor tegyél a kapcsolatotokért. (A megcsalást sohasem fogja elfelejteni -joggal. Majd csak az idő segít.)

Az, hogy maradsz és _közösen_ megpróbáljátok helyrehozni nem azt jelenti, hogy papuccsá válsz.

2012. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd akkor tudnád a választ és nem itt kérdezgetnéd.
2012. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kapj be egy viagrát és keféld 3 órán keresztül tiszta erőből.

akkor szent lesz a béke.

és jól érzed.

a kontrollt soha nem szabad átadni egy nőnek,mert akkor szinte elkerülhetetlen a szakítás.

2012. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a csaláskor kellett volna elköltözni..
2012. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!