Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elköltözzek? Veszekedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözzek? Veszekedjek állandóan? Vagy maradjak csendben?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, idén érettségizek. Mióta tart ez az érettségi időszak a szüleimmel rettentően rossz a kapcsolatom,ott tartok, utálom őket.Sehova nem engednek,semmit nem csinálhatok,tanulnom kéne a nap 24 órájában. 7 hónapja van barátom, 6 évvel idősebb, egy tehetős srác ő, az élete rendezett, szeretjük egymást, nem egy futó kaland szerintem,ahhoz a korunkhoz képest mindketten komolyabbak vagyunk. Szüleim hetente 2x engednek 2 órát vele, igazából ezt nehezen viselem. Az eredményeim eddig jók, magyar érettségim ötös,a nyelv is,amit már tavaly előrehozottam letettem.Igy nem értem miért ez a spártai szigor.A barátom is nagyon rendes velük,ahol tud segit, illemtudó,de azt kezdem észrevenni a kapcsolatunkon csapódik mindez. Gondolkodtam,hogy itthagyom a szüleimet, de rájöttem gyerekes ötlet lenne,azonban igy állandóan veszekedünk,hogy belőlem semmi nem lesz. Nem értem,más kettesre érettségizik,őt a szülei imádják... Az egészben a kapcsolatomat féltem, még vacsorázni se engednek el vele,holott ők nem tudnának étterembe cipelni....Ti mit tennétek? Van/volt valaki hasonló helyzetben?
2009. máj. 27. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj velük, és mondd el nekik azt, amit nekünk ide leírtál. Hogy jók az eredményeid, tanulsz, segítesz otthon, stb., de a nap 24 órájában nem tanulhatsz, szeretnél a barátoddal lenni.
2009. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan ez velem/velünk is a helyzet! Mikor érettségiztem, most meg, hogy vizsgáim vannak! A szüleim tőlem is elvárják, hogy éjjel-nappal tanuljak! Folyton azt hallom, hogyha nem tanulok, egy senki leszek! Volt olyan, hogy emiatt vesztem össze a barátommal, és úgy érzetem inkább szakít velem... Mi is először szombaton és vasárnap találkozhattunk 16:00-tól 18:00-ig... :S Beszéltem velük, s helyzetünk valamivel jobb lett, de most, hogy megint vizsgaidőszakom van, újból felcsendült a régi nóta! Azt sem engedik, hogy itt aludjon, pedig, több, mint 4 éve vagyunk együtt!


Beszélj a szüleiddel, ne hagyd magad!! Jól tanulsz, látszik a jegyeiden!


Sok sikert!!!


20/L

2009. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm a szüleimet!!! 16 éves vagyok, a barátom is. Ingyen telefonálunk, de napi fél óránál nem beszélhetünk többet, de persze nem egy huzamban... Elegem van! Mindent tiltanak! Amint betöltöm a 18-at, húzok el itthonról, aztán majd néha talán meglátogatom őket...
2010. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!