Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez?! :/ Bővebben lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez?! :/ Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy dilemmában vagyok, hogy miért vagyok ilyen...Van egy iszonyatosan rendes, kedves és szép barátom, szinte a tenyerén hordoz. Én is imádom, csak néha rám tör egy olyen pánik, hogy most mi lesz, ha talizunk megint és elhív "kocsikázni", egyszerűen annyira dühít és prűd dolog tartom, hogy egy kocsiban akar szeretkezni, hogy azt el nem tudom mondani...

4 hónapja vagyunk együtt, de még nem volt semmi komolyabb, és az is rá tesz egy lapáttal, hogy ő még szűz...

Nem tudom mit tegyek?! Értelmes válaszokat kérek!


20/L



2012. ápr. 6. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogod magad,civilizált ember vagy,leülsz az iszonyatosan rendes,kedves és szép barátoddal és megbeszéled vele,hogy nem szeretnéd,ha a kocsiban szeretne veled szexelni,mert te nem az a típus vagy.Szóval,ha eljön az ideje,akkor szeretnél nyugodt körülmények között hódolni a testi élvezeteknek.Nem értem,hogy miért zavar,hogy még szűz..Inkább kezeld úgy,hogy még tapasztalatlan és ha olyan van,akkor bizony némi türelmet kell felé sugároznod.Ez nem hiszem,hogy olyan nagy dolog lenne..Nem fog neki fájni az első alkalom,nem fog vérezni és nem fog attól sem félni,hogy teherbe esik,nem fog lelki kérdést kreálni abból,hogy elveszíti a szüzességét stbstb..
2012. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak igaza van, az a megoldás.


("prűd dolog tartom, hogy egy kocsiban akar szeretkezni"

ez meg fogalomzavar, a kocsiban való szex pont nem prűd dolog. A prűd ember általában szürke, elutasító, száraz, túlzásba vitten szemérmes. A prűd ember nagyjából csak sötétben és gyereknemzés céljából szexel, például olyan, hogy orál, szóba sem kerül. A kocsiszex egyébként izgalmas, bár kényelmetlen, és csak olyannak ajánlom, aki már gyakorlott a szexben: akár férfi, akár nő. Ha bármelyik is gázosnak tartja, abban az aktusban több lesz az üröm, mint az öröm.

2012. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!