Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
a barátom megy szombaton síelni.mondtam elengedem, habár egy héten csak hétvégén találkozhatunk, de én ennek ellenére elengedtem, pedig azt mondja hogy így meg úgy hiányzom neki. Én mondtam neki, hogy megyek diszkóba és ő azt mondta, hogy akkor inkább ő sem megy síelni meg ilyesmi.és hogy nem enged diszkóbe.Mondjuk montdtam neki,hogy nem mennék diszkóba mert nagybőjt van, de nem esik jól, hogy ő elmehet én pedig nem.És amikor én azt mondom, hogy ne menjél akkor ő megsértődik rám, hogy én minden nap szórakozom a suliban és ő pedig nem.ő 20 éves én 17
2012. márc. 2. 14:24
 1/7 Tomark ***** válasza:
csak féltékeny
2012. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elhiszem hogy féltékeny,de én is az lehetnék
2012. márc. 2. 14:29
 3/7 Tasak92 ***** válasza:
100%
Ez már nem normális,hogy elengedem/nem engedem stílusban nyomjátok. Az ilyen betegség már bocs. Pont ezért érezheted rosszul magad.
2012. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3/3-nak tök igaza van,nekem is ez jutott eszembe, hogy már ott nem normális a dolog, hogy ki kit enged el, nem enged el!

Diszkóba lehet menni bármikor, menjetek együtt síelni.

2012. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DJ_Whiteman ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Ez rámehet a kapcsolatotokra is akár. Szabad emberek vagytok szabad akarattal, még ha párkapcsolatban vagytok akkor is.:)
2012. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mi 7 év után sem mondjuk azt meg egymásnak hogy ki hova mehet és ki nem!!Ha már most ez van mi lessz még késöbb??És te miért nem vele mész el sielni?Disco máskor is van! 20 L
2012. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem engedheti meg magának a kérdező a síelést. Ez ki kit hova enged el, ez tényleg gáz. Bizalom nélkül nincs párkapcsolat. A határokat érezni kell,hogy ki mit engedhet meg magának. Ráadásul barátokkal meg kell törődni, el kell menni kikapcsolódni külön-külön is. "Amelyik madarat fogva tartják é az egyszer kirepül, nem jön vissza. Amelyiket szabadon tartanak, az mindig hazarepül."
2012. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!