Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Help! írt már valaki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! írt már valaki szerelmeslevelet? Ugy kb miről kell szóljon?!

Figyelt kérdés

Bocsi hülye kérdés...de mit írjak bele...pl hogy ismerkedtünk meg, meg mennyire szeretem, sose felejtem el, meg iylenek?!

fogalmam sincs mit kéne bele, még sosem írtam...csajom célozgatott ré ,hogy szivesen kapna egyet...hát egye fene...

Szal iyleneket írjak bele, hogy színt hoztál az életembe, nélküled nem élet az élet, csak veled vagyok teljes ember...

ilyesmik?!

van kreativitásom nem arról van szó, csak hogy tartalmilag kb mi legyen benne...értitek nah...:D

köszi a válaszokat...

17/F



2012. ápr. 5. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szivből jövőnek kell lennie.. ami eszedbejut ird le, s majd osszerakod, több meló de sokkal jobban megéri, es ne hagyj ki semmit azokbol, mi eszedbe jut
2012. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mit érzel, ha meglátod

mit látsz a szemében

milyen impulzusokat vált ki belőled

miért szereted

mit jelent neked



ezek alapján össze tudsz hozni egy kb 10 soros verset :)

2012. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb arról kell szólnia, hogy mennyire szereted. Ne gondolkozz, hallgass a szívedre.
2012. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írt. Túl sokat is. Neked kell tudnod. :)
2012. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
..a tulajdonodban álló minden pénzé tehető dolog listáját kell hogy tartalmazza...:D
2012. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utsó...:DDD

hátha abbó nemsok van..:/


verset?! hmm nemtudom...ink levélre gondoltam, meg sztem ő is...nah összedobok valamit gyors..:P

köszi a válaszokat! :)

2012. ápr. 5. 21:49
 7/8 A kérdező kommentje:

késsszzz :)

szorítsatok, ohgy tetszen neki! :D

2012. ápr. 5. 23:49
 8/8 <random> ***** válasza:
Szép dolog a szerelmes levél (főleg mivel klasszikus műfaj), de a valóságban sokkal többre lehet menni egy személyes beszélgetéssel, kettesben. Még akkor is, ha ott sokkal nehezebb kifejezned magad.
2012. ápr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!