Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » írtatok már valaha szerelmesle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

írtatok már valaha szerelmeslevelet? Olyan igazit, papíron?

Figyelt kérdés
elmesélnétek? :) milyen indíttatásból? ma már olyan ritka, szerintem...

2012. jan. 23. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

4-5 éve divat ezt e-mailben. előtte nem volt az. csak a papír létezett.


ma szerintem 60-40 arányban kinevetnének miatta.


amúgy sokkal bensőségesebb volt (illat, rajz, rúzsos puszi a papíron, könny)


ritka baromságnak tartom hogy "kiment" a divatból.


34/f

2012. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Kb. 2 éve, 14 évesen. Szerelmes voltam, kitörtek belőlem a rímek, azokkal együtt az érzelmek. :)
2012. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én írtam, kb 16 éves voltam. Választ is kaptam rá. Pozitívat. Azért azt a módot választottam, mert a lány mellett nem tudtam volna összeszedni rendesen a gondolataimat.
2012. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jó hogy vannak még ilyenek :) és a fiúk hogy reagálnak az ilyenre?
2012. jan. 23. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem írtam, hanem kaptam.

Nagyon édes és romantikus dolognak tartom. :)

Manapság már... Levelet sem írnak az emberek, tollat is csak ritkán fognak a kezükbe... (nem szívesen lennék tini)

2012. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
attól függ ki milyen emocionális. és spec normálisan és hasonló érzelmekkel
2012. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ájron ***** válasza:
Én még középsuli 1. osztályában írtam egyet, de nem lett előle sok minden. a csajjal azóta se szólunk egymáshoz. Kerül mint macska a pitbull ketrecet.
2012. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát mindenféle válaszok jönnek. hmm..
2012. jan. 23. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és többször is,de a legszebb az volt,amikor egy egzotikus lányba szerettem bele ő volt életem legjobja minden szempontból,nos neki olyat írtam külföldre,hogy leírtam a romantikus érzéseim magyarul,meg hogy tőle akarok gyereket,meg senkit nem szerettem még így (ez igaz is).Ezt a levelet leforditattam spanyolra,mivel a lány spanyolul ért.Ezek után egy 2 kazettás magnóra elolvastam a levelet a saját hangomon magyarul és aláfestőzenének a Supermax együttes Reality cimü dalát tettem.A tények a lány hallgatta a hangomon az érzelmes levelet,olvasta a saját nyelvén és egy lassu dal szólt közbe.Mindez 9000 km távolságból.Na rendesen adtam a romantikának ezzel a szerelmes levéllel,azt hiszem.
2012. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ui: A lényeget elfelejtettem,amikor olvasta az egész családja ott volt és sírtak a levelem miatt.Rég volt szép volt!
2012. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!