Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan hogy több hónap után irtatok egy fiúnak?

Figyelt kérdés

mondjuk pl. baráti találkozót akart, csak ti "elfeledkeztetek" róla. Vagy mindig volt fontosabb. Vagy bevallotta érzelmeit, de nem reagáltatok. Esetleg lehet, hogy idegen volt, és iwiwen irt, hogy meg szeretne ismerni titeket, de ti nem reagáltatok rá.

Tehát valamiért meggondoltátok magatokat.


2011. máj. 2. 16:48
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy rájöttetek, hogy igazságtalanok voltatok vele
2011. máj. 2. 16:48
 2/7 anonim válasza:
Nem, nem volt. De ha egy lány ilyet produlál akkor valószínüleg ne érdekled. A szerelmi vallomás rögtön az meg nem jó taktika, mert megijesztheted...Az iwiwes és egyéb köz.siteos ismerkedéssel meg az a baj h egy srác egy óra alatt 15 csajt is szédíthet és ebböl a szempontból ez így nem megbízható éés ezt általában le szokás szarni...(legalábbis én ilyenkor nem reagálok)
2011. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem sem akar már semmit a csaj, se most se később, se akkor!


Ha nem válaszol pár napon belül akkor semennyire sem érdekled ennyi.

2011. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ne reménykedj :(

az álmodozás az élet megrontója! amíg te róla álmodozol addig valakinek épp a répájával játszik aki ezután jól gerincre is vágja. FELEJTSD EL!

2011. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem ezt akartam kihozni.... van párom.

csak általánosságban kérdeztem

2011. máj. 2. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
most volt. de 5 év után. megígértem neki anno, hogy keresem, ha szétmegyünk a párommal. így is tettem.
2011. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és milett belőle?
2011. jún. 1. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!