Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdezzek rá, vagy várjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzek rá, vagy várjam, hogy ő szóljon?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek :-)

Egészen pontosan a barátom megy születésnapra,egyik barátjához,nagy ünneplés lesz.Megkérdezte tőlem,hogy el-e megyek vele,a válaszom pedig több mint valószinű,hogy igen lesz.Ami aggaszt az az lenne,hogy kérdezzem meg tőle,hogy adjak be pénzt,vagy már rögtön,hogy mennyit adunk össze vagy hogy legyen ez?

Azért írok még ide,mert a kapcsolat még elég friss,egy hónapja vagyunk együtt,szóval még nem az a legszorossabb,és kicsit szégyenlem megkérdezni

Köszi előre is a válaszokat :)

16/L,21/F


2011. ápr. 13. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátod hívott meg, hogy menj el a bulira vele, ne kérdezd meg, az ő dolga, úgy illik, hogy ő állja a részedet, még ha szülinapja is van, viszont ha a barátod barátja hívott, akkor kérdezd meg, hogy mennyit fizess be.
2011. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi rossz, ha megkérdezed a barátodat, hogy közösen vegyetek-e a barátjának ajándékot, vagy ő mire gondolt.
2011. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered az ünnepeltet, akkor kérdezd meg barátodtól, minek örülne, és vedd meg neki, vagy hogy süss e valamit (ami felszívja az alkoholt). Én sütni szoktam jókora adagokat, a társaság éhenkórász része díjazza :) Pénzben csak akkor szállok be, ha mindenki úgy nyomja. Vagy vegyél valami olyat amit szeret. Mivel szülinap, egyértelmű hogy alkoholt, az nem is túl személyes.
2011. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmit beleadnod, nem a te barátod szülinapja, ha nem az övé. Különben sem értem minek kell ehhez pénz, akkor inkább vigyél valami kaját vagy üditőt...
2011. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ismerem a szülinapost,nem vagyunk olyan nagyon beszélő viszonyban de ismerjük egymást.Asszem a barátom társaságja vesz közös ajándekot,és úgy van,hogy mindenki vigye a párját,báris a szülinapos így mondta a barátomnak.

Köszönöm a válaszokat :)

2011. ápr. 13. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én írtam hogy süss. Ebben az esetben tényleg jó ha sütsz, hisz nem mész üres kézzel viszel valamit aminek hasznát veszitek, de nem is költesz sokat. Tény hogy nem kéne pénz beletenned, mert meghívott vagy, de a kajának mindenki örül :D
2011. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!