Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » MOST AKKOR MI VAN?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MOST AKKOR MI VAN?

Figyelt kérdés
Nem értem :\ Már kb. egy hónapja járok egy fiúval és nem tudok rajta eligazodni :\. Írtam neki "jó éjt" SMS-t és nem válaszolt rá azért mert későn írtam neki (20:10 perckor írtam ) 2 nap múlva írt nekem 22:08 perckor, írok az üzenőfalára hogy szeretem hiányzik. észre sem veszi :\. De ő meg ugyanezt írja az enyémre :O. Írok a képe alá . Törli. De ő meg ír az én képem alá. Nem értem és így most egyszerre érzek iránta imádatot és gyűlöletet is :\. Akkor most mi van? /egy lány/

2012. ápr. 5. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy direkt heccel? Mindenesetre kérdezz rá. Én is lány vagyok, ilyesmivel még nem találkoztam, elég nehéz így látatlanban olvasni a barátod gondolataiban :D
2012. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jééé de fura. Személyesen amúgy szoktatok beszélgetni? Csak mert leírtad, hogy milyen szájber problémáitok vannak. Élőben milyen amúgy? Az a kapcsolatotok milyen?
2012. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
magyarazza meg. beszeljetek meg! vazzegh miert tolunk kerded ezt???
2012. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első olvasásra... hát izé. szerintem hülyít. mármint nem csak téged. hanem egy másik csajt is. ezért törli ki a hozzászólásaidat, meeg ezért nem kommentel a nyálas kiírásaidra.

/SZERINTEM/

2012. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jóéjtsms... bzmg.


A mai fiatalok nem tudnak teret adni a másiknak?

2012. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
am hát próbálnám vele megbeszélni de letagadja és nem vagyok az olyan fajta aki utánna tovább nyaggat valakit :\..általában minden veszekből úgy jövök ki (bárkinél) h én kérek bocsánatot :\....
2012. ápr. 5. 08:57
 7/11 anonim ***** válasza:

ez egy hüly.e f@sz, te meg vagy olyan h.lye, hogy foglalkozol vele!!


keress normálisat és nőjj fel!


hány évesek vagytok, 14?!

2012. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor te egy áldozat-típus vagy. ez szar ügy...
2012. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen >.< 14....:\ hát igen nagy szar ügy!!! :OO...
2012. ápr. 5. 14:39
 10/11 anonim ***** válasza:

A "jó éjt" sms-ekre" én sem szoktam válaszolni, meg úgy általában semmilyenre, csak ha kérdés van benne. Szóval ez lényegtelen (az én szempontomból).

A fiúk általában nem érzékenykedős típusok, lehet azért nem reagál az irkálásaidra. Úgy gondolja, hogy az ő képei alatt ne legyenek nyálas hozzászólások, de mivel te lány vagy, a tiéd alatt lehetnek...

De persze az is megeshet, amit előttem írtak, hogy csak hülyít téged.

Szerintem érdemes lenne tovább faggatnod, hiába tagadja, őszintén megbeszélni az egészet, és ne add fel, mert akkor nem derül ki az ügy. ;)

2012. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!