Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet az osztálytársam a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az osztálytársam a barátom?

Figyelt kérdés

A szülinapján csókolóztunk, azóta rózsaszín felhőkben élünk.

Tudom, hogy tetszem neki, ami kölcsönös.

Ő már lépett, elhívott sétálgatni, de nekem túl hirtelen jött ez az egész. Félek, hogy mi lesz velünk később?

Mi lesz, ha szakítunk és úgy fogunk nézni egymásra, mint a véres rongyra? Tippeket, ötleteket várok. 16/L



2012. ápr. 5. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen minden lehetőséget meg kell ragadni, éld az életed hisz egyszer vagy ennyi idős..:D Ha nem jössz össze vele még később megbánod!:)
2012. ápr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe majdnem minden iskolás lány és fiú beleesik. Szerintem sodródj az eseményekkel, menj el vele sétálni :) Ha nem tennéd meg, jó eséllyel megbánnád!


20/L

2012. ápr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!

Sodródni fogok! :DD

2012. ápr. 5. 00:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy ha köcsögök az osztálytársaid (márpedig kinek nem köcsögök...), akkor kicikiznek ezzel :(

Velem is megtörtént... Az egyik legjobb csajjal jártam 2 hetet, mázlimra osztálytársam volt, és azok a f@szkalapok basztattak minket folyamatosan, azért nem lett semmi :@

2012. ápr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztályomban is van egy ilyen "álompár". Már tavaly január óta együtt vannak. (Mellesleg több másik osztálytársamnak is a mi sulinkba jár a párja.) Még nem okozott gondot senkinek. Órákon nem ülnek egymás mellé, nem is minden szüntet töltenek együtt, szóval van magánszférájuk. De biztos eleinte nehéz hozzászokni.
2012. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy osztalytarsam mint szereto volt 2 even at :)) nagyokat szeretkeztunk, de az osztalyban soha nem mutattunk semmit. senki nem tudott semmirol, csak 12. vegen kezdtek gyanitani amikor mar bulik utan egyutt mentunk el :P
2012. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam osztálytársammal, 16-17 évesen. Egyáltalán nem cikiztek minket, mindenki mondogatta, hogy összeillünk. Mondjuk igyekeztünk nem "nyálas szerelmespárként" feltűnni az osztály előtt - nem ültünk egymás mellé, nem hanyagoltuk el az addigi barátainkat, de persze voltak szünetek, amikor kettesben mentünk le az udvarra, vagy egy távolabbi folyosóra.

De osztályon belül pl. soha nem csókolóztunk, nem csüngtünk egymás nyakán, így a többiek számára sem lettünk a cikizés tárgyai. A délutánjainkból pár órát jórészt együtt töltöttünk, meg hétvégén találkoztunk többet.

Másfél évig jártunk, végül az érettségi előtt szakítottunk, rájöttünk, hogy sok dologban különbözünk, és ezért egyre több vitánk volt. De utána nem okozott gondot, hogy egy osztályba kell járnunk még pár hónapig, a jó viszony megmaradt, nem zavart, hogy ő is ott van. Már két éve egyetemisták vagyunk, de ha összefutunk pl. vonaton, még mindig jót tudunk beszélgetni.

2012. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cukorfalat99 ***** válasza:
100%
Figyelj be kell vállalni az osztály előtt is hogy jártok és ha szekálnak kit érdekel az a fontos hogy ti szeretitek egymást ha nem vállaljátok fel akkor a későbbiekben eböl még gondotok lesz.
2012. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 annush válasza:

Persze, hogy lehet:) A mostani barátommal már 4 hónapja vagyunk együtt és nagyon boldogok vagyunk, és mi is osztálytársak vagyunk. Az osztálytársaink már gyanították a dolgot, hogy lesz köztünk valami és még drukkoltak is nekünk.

Ahogy mondták, suliban tényleg oda kell figyelni arra a bizonyos határra, amit nem kell túllépni.

És szerintem ne aggódj amiatt, hogy mi lesz később:) Ha most tetszetek egymásnak és szeretnétek, vágjatok bele:) Megbánnád, ha most nem tennéd azt, amit a szíved diktál:)

18/L

2012. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segít!

Viszont van egy hírem, összejöttünk és megpróbáljuk, hogy sikerül-e nekünk ez a kis móka. :)

2012. ápr. 8. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!