Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom aki az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki az osztálytársam is és nagyon szeretjük egymást de amíg suliban vagyunk csak más csajokkal beszélget és velem nem. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Féltékennyé akar tenni :P


Csináld te is ugan ezt ha meg nem veszi észre magát úgyse kár érte :D

2011. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet h nem féltékennyé akar tenni csak menő gyerek aztán nem mutatja, hogy csaja van, mert na...fiatal még, nem? Előfordul...ne loholj utána, jobb szeretik a pasik, ha egy kicsit elhanyagolják őket, akkor rögtön kell nekik a nő, mert félnek, hogy elveszítik.
2011. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam féltékennyé tenni de mégegyszer nem akarom mert nem ér semmit és amúgy ha mondok neki valamit nem figyel hanem meg tovább vagy épp elfordul pedig tudom hogy hallotta .De én nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni.
2011. febr. 10. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!