Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szeret -e ő még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeret -e ő még negem?

Figyelt kérdés
Egy hét után a volt barátom azt mondta nekem hoyg neki ez így nem jó mert nem vok fent fb-n!!De én szeretem s naon hiányzik mert kb 1 hónapja nem is beszéltünk

2012. márc. 29. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
mivan???? azért dobott, mert nem vagy fenn facebookon??? ez most ugye nem komoly? hány évesek vagytok?
2012. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 15 ő 19
2012. márc. 29. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha nincs pénz a telótokon akkor marad a posta...
2012. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
épp azaz hogy azóta egyfojtában jó nem midnig kb 6 óránként felhívom küldök neki üzit de semmi reakció
2012. márc. 29. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Kuldj postagalambot..az ingyen van..:-):-)
2012. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

XDXD

nah de komolyan mit csináljak??

2012. márc. 29. 19:22
 7/8 goldenboy13 válasza:
Szerintem inkább személyesen találkozzatok az jobb ;) vagy legyél kicsit többet fb.-n és akkor majd látod hogy a későbiekben hogy legyen tovább :)
2012. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem írd, hogy ne haragudj már, ha válaszol, akkor már kezdhetsz újra beszélgetni vele, és nézd meg, hogy válaszolni fog! Ha nem válaszol, akkor írj még egy pár engesztelő szót, lehet egy kis vicc formában, de ne bántót, valamikor csak válaszolni fog, és akkor újra beszélgethettek.

De lehet személyesen is találkozni vele, és egy kicsit hízelegsz, és kész.

2014. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!