Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit egy féléve ismertem meg és barátként gondoltam rá.Mindig találkoztunk beszélgettünk,de persze ő többet akart. Én pedig nem, igy nem-et is mondtam párszor neki.De ő próbálkozott. Most meg fordult a kocka és én szeretem...mert rájöttem,hogy mindig volt valaki akivel nem működött miközben mi barátok voltunk. Inkább lettem volna vele, mert annyira jól elvoltunk megértjük egymást meg minden és én a hülyeségeim miatt mondtam neki nem-et.Hozzá kell tennem,hogy teljesen különbözünk a fiúval,és pont ettől féltem,hogy ez később ki jön. Egyszer meg is csókolt, majd ugy volt,hogy járni fogunk és akkor csesztem el mert előhoztam a különbség dolgot és ,hogy legyünk barátok.Pedig akkor is szerettem,de féltem mások véleményétől és legjobban attól,hogy mi lesz velünk. Aztán meg...elmondtam ezt a fiúnak később,hogy változtak a dolgok.Ő pedig megfelelő módon azt mondta,hogy nem bizik meg bennem,mert kitudja mikor döntöm el,hogy nem szeretem és tovább állok.Igaza van. Tudom jól,mert én vagyok a köcsög,csak szeretem.Igen rájöttem....hogy szeretem.És az a rossz,hogy ha találkozok vele ott az az érzés,hogy én miattam van az egész. De hiányzik és..nemtudok még túllépni..igaz elvileg beszélgetünk meg fogunk is...de ..ő tuti kiszeretett belőlem.:S
2012. márc. 27. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz már. Lefoglalod magad és erősíted a jellemed. Ez később hasznodra fog válni.
2012. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

NA!


Olyan mintha engem írtál volna le a történetedben, mintha én lennék az a pasi! :)

persze csak hasonló....nálunk voltak apróbb dolgok még...


De ne csodáld h nem hisz neked!

1 lehetőséged van csak! Ha beszélsz vele hogy adjon egy utolsó lehetőséget! Ha nem ad akkor jobb ha mihamarabb mást keresel!

Ha viszont kapsz még 1 lehetőséget, akkor bizonyítsd be h ő igen is sokat jelent neked és nagyon szereted, és sokmindent megtennél érte!

Ergo ha kapsz egy esélyt akkor küzdened kell picit!

27/f

2012. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2. vok.

Amúgy igen lehet h szeret....de ne csodáld ha azt mondja , mikor megkérded h lehet e egy lehetőséged..hogy gondolkoznia kell...

2012. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább nem teszek semmit, igy is beégettem már magam :S Ezzel,hogy vissza akartam "táncolni" ... az a baj,hogy tuti hamar elfog felejteni..sok szép csaj járkál ott kint...jobbak mint én :)
2012. márc. 27. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vok!


akkor hülye vagy! már bocsi.... Ha meg sem próbálod most, akkor azt bánni fogod nagyon nagyon sokáig!

Ennél mi lehet rosszabb??? Semmi ugyanúgy nélküle maradsz mint most!

De legalább megkérdezted!!!És tudod a választ! ne légy hülye!


ÉN adtam volna egy utolsó esélyt anno a lánynak, de ő egyszer sem próbálta meg......én mindent megtettem érte mindent!! Küzdöttem érte, minden amit el tudsz képzelni! De nem kellettem...a másik kellett...és megbántott nem egyszer és átb@szott nem 1x! Egy esélyt még kapott volna!

DE! Naki kellett volna lépnie!

Nem tette...b@szhatta...mert én megalázkodtam többször is...de megmondtam h többet nem!

2012. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ó jajj, érted ,hogy már ezt akkor megtettem amikor elmondtam neki h. már szeretem? És akkor elmondta milyen lehetőségek vannak, azaz ,hogy mit mondhatna és elmondta h. mit mond, azt h. nem-et mond és azt mondta h. nőljek fel... és azt is h. most mit vártam,hogy bevallottam...majd a nyakamba ugrik vagy mi ...jó ezt az utolsót nem igy mondta de ez volt a lényege..érted..na
2012. márc. 27. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:

értelek én szívem!

De az első próbálkozásnál sokan elküldik az illetőt a f@szba mert akkor még feldúltak idegesek, vagy szomorúak és tele vannak haraggal...próbáld meg még 1x én azt mondom...


Aztán ha nem akkor nem! Ennyi!

megint 2. vagy f@szom tudja 3. voltam biztos.

2012. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó megpróbálom, még... és mindegy,hogy hanyadik vagy:D Tudom,hogy ugyanaz vagy ,mint aki az előbb is írt :):D
2012. márc. 27. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:

helyes!

jól döntöttél!

Ha nem teszed meg akkor esküszöm elfenekellek!

2012. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jajj egy kérdés....hány évesek vagytok?
2012. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!