Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom amikor állítólag szeret?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt, de az utóbbi időben furcsán viselkedik velem. Ott kezdődött, hogy elfelejtette a névnapomat, majd bejelentette, hogy ő inkább a haverjaival megy szilveszterezni nélkülem (mert én nem szeretem a szilveszteri bulikat), kiderült, hogy egy buliban megismerkedett egy lánnyal akinek írt. igaz nem volt semmi különös a levélben, az egyetlen baj az, hogy hazudott róla, letagadta, hogy írt neki. Az is kiderült, hogy a haverjának azt írta, hogy minden rendben van köztünk, csak sok belőlem, nem csinálhatja azt amit akar, mert visszafogom, és velem kell folyton foglalkoznia. Közben meg érzem, hogy odafigyel rám, szeret, csak néha rájön ez a hülyeség. Nem értem. Miért csinálja ezt? Olyan mintha két énje lenne. Az egyik aki elhanyagol és folyton megbánt, a másik pedig szeret és mindent megad nekem és a kapcsolatunknak. Normális ez?

2012. márc. 26. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet h tényleg teljesen elnyomod csak nem akarja a képedba vágni mert tényleg szeret és inkább beletörődik. Engedd egy kicsit hoszabb pórázra
2012. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy elmegy vagy csinál valamit.. hanem, hogy hazudik róla.. sztem ez azért nem normális.
2012. márc. 26. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondom. Lehet azért csinálja mert tényleg teljesen elnyomod. Ha a szoszédba sem engeded át akkor nem csoda h fél elmondani ha épp bulizni megy v nőneművel beszél
2012. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem skar megbantani dolgokkal.lehet ugy gondolja h jobb ha nem tudsz a dolgokrol amit csinalna!:))
2012. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a választ, elgondolkozom rajta. bár nem szoktam neki megtiltani semmit, igazából oda megy ahová akar, azzal beszél akivel akar, én csak őszinteséget várok. ezért furcsa.
2012. márc. 26. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiányterápia a lelke: foglald te is le magad, ne a pasid legyen a hobbid. Ha nem érzi kényszernek a veled töltött időt, akkor szívesebben lesz veled. Ha nem kell minden szabadidejét veled töltenie (azaz nem érzi úgy, hogy veled kellene, hogy töltse), akkor nem érzi majd úgy, hogy hazudnia kell arról, hogy most nem melléd vágyott. Engedd ki a madarat, hogy önként szállhasson haza.
2012. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. márc. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!