Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy csinál, úgy is viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy csinál, úgy is viselkedik, és állítólag úgy is érez ahogy mondja, akkor most mivan?

Figyelt kérdés

Párommal érdekes a kapcsolatunk, lassan 2 éve vagyunk együtt de szakaszosan, hol igen hol nem, valahogy mindig egymás mellett kötünk ki, aki volt a köztes időszakokban neki vagy nekem azt otthagytuk a másikért, a mostani periódusunkban, ő folyamatosan azt szajkózza hogy mennyire szeret, ölelget, próbál mindent megtenni értem, és a közös jövőnket tervezgeti, és úgyérzem nem csak mondja, elég őszintének tűnik, de emellett, egy csajjal chat-el, vele akkor bezsélgetett mikor nem voltunk együtt, mióta ismét együtt voltunk nem beszélt vele, de tegnap mikor igen csak részeg volt ráírt, és arról bezélgetett vele h mennyire hiányzik neki?

Akkor most mi van?

Mellesleg ez a csaj mindig elutasította mikor fel akarta szedni. Valami használható tanácsot adjatok, és ne azt h "nem szeret és csak átbasz"

Előre is köszi!


2011. ápr. 16. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Részeg volt...egyáltalán emlékszik arra, hogy ráírt? Szerintem beszéld meg vele...
2011. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Izééékeh11 ***** válasza:
vedd fel a csajt msn-re és vele beszélgess erről....és mondd meg neki hogy tiltsa le a barátodat hogy még csak véletlenül se tuggyon ráirni :D
2011. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!