Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit egy féléve ismertem meg és barátként gondoltam rá.Mindig találkoztunk beszélgettünk,de persze ő többet akart. Én pedig nem, igy nem-et is mondtam párszor neki.De ő próbálkozott. Most meg fordult a kocka és én szeretem...mert rájöttem,hogy mindig volt valaki akivel nem működött miközben mi barátok voltunk. Inkább lettem volna vele, mert annyira jól elvoltunk megértjük egymást meg minden és én a hülyeségeim miatt mondtam neki nem-et.Hozzá kell tennem,hogy teljesen különbözünk a fiúval,és pont ettől féltem,hogy ez később ki jön. Egyszer meg is csókolt, majd ugy volt,hogy járni fogunk és akkor csesztem el mert előhoztam a különbség dolgot és ,hogy legyünk barátok.Pedig akkor is szerettem,de féltem mások véleményétől és legjobban attól,hogy mi lesz velünk. Aztán meg...elmondtam ezt a fiúnak később,hogy változtak a dolgok.Ő pedig megfelelő módon azt mondta,hogy nem bizik meg bennem,mert kitudja mikor döntöm el,hogy nem szeretem és tovább állok.Igaza van. Tudom jól,mert én vagyok a köcsög,csak szeretem.Igen rájöttem....hogy szeretem.És az a rossz,hogy ha találkozok vele ott az az érzés,hogy én miattam van az egész. De hiányzik és..nemtudok még túllépni..igaz elvileg beszélgetünk meg fogunk is...de ..ő tuti kiszeretett belőlem.:S
2012. márc. 27. 20:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
19,19
2012. márc. 27. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!