Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret még engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még engem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki am. az osztálytársam. Tavaly meg idén karácsonykor tudom h belém szeretett, mert elmondta a barátnőimnek, de akkor én még nem szerettem. azóta telt múlt az idő és én is beleszerettem nagyon. de mintha már nem szeretne, pedig BIZTOS h szeretett. mit tegyek?? az jelent valamit a fiúknál, h pl.egyszer dumáltunk és azt mondta h jó volt hallani a hangom, meg amikor reggel mentem suliba odahozott egy széket maga mellé h üljek oda??
2012. márc. 28. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
tavaly karácsonyt 2011-re érted?mert szerintem akkor még tuti érezhet irántad valamit!hisz mégcsak 3hónap telt el
2012. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen 2011-re értem, és köszi:). de hogyan derítsem ki biztosan?
2012. márc. 28. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha odaul melled , meg keresi a tarsasagod akkro nem vagy neki elenszenves :DD . Egyszeruen mond meg neki hogy kedveled , es kerdezz ra hogy nem e lenne kedve elmenni veled randira ha igent mond sim augyedvan ha meg net akkro tudo hogy mar nem szeret :)
2012. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De pont ez az, egy fiúnak kell elhívni valakit randira,nem lánynak. különben sem lenne hozzá bátorságom. am.nagyon aranyos és figyelmes srác. lécci még egyéb ötleteket :))
2012. márc. 31. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

MIÉRT? az élettársamat is én hívtam randira először, azóta is együtt vagyunk. a lovagias, bátor hősöket elfelejteted, azokat mind megették a sárkányok valamikor a középkorban.

ezek a maiak, tisztelet a kivételnek, bátortalanabbak, de ha keresi a társaságodat, akkor nyert ügyed van!!! Hívd el fagyizni, vagy biciklizni, vagy sétálni, vagy mit tom én. ez azért is jó, mert csak akkor randi, ha azzá teszitek, mert különben csak olyan, mintha vele focizol 1 csapatban tesi órán. ugye, hogy az sem randi? és ha hazafele megcsókol, akkor hazafele az már randi is.

SOK SIKERT!!

A PASIK EGYSZERŰEK, nem szabad túl kombinálni őket, sajnos kevesen veszik a női jelzéseket.

2012. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dzsi*-* válasza:
ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ nemtom >.<
2012. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetbe keveredtem, csak ki kell cserélni a fiú-lány szerepeket. Magyarul van egy évfolyamtársam, aki azt állította(a barátnőinek), hogy belém szeretett, erre egy reggel az egyik odajött hozzám és elmondta. Ezek után mosolyogtunk egymásra, de én nem éreztem semmit. A helyzet azonban változott, és kicsit előrébb tartunk mint ti. Engem ugyanis nem evett meg egy sárkány sem és elhívtam fagyizni és mindent megbeszéltünk. Valahogy a barátnőiddel kéne ügyeskedni, vagy kiderídeni a srácról vmit.
2014. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!