Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ez miért lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Baratnőm letiltott egy hónapja ,se szó se beszéd elment. Jó máskor is voltak hasonló dolgok,napokra letiltott,ha összevesztünk.. tegnap éjjel hívott 5x,reggel visszahívtam ,nem vette fel..írt egy sms-t,hogy hagyjam békèn és letiltott..mi lehet ez? Máskor is volt,hogy napokra letiltott amikor haragudott,de nem értem,hív éjjel,visszahìvom és elküld a fenébe..hiányzom neki szerintetek? Írtam neki ,hogy én szeretném,ha megbeszélnénk és helyre hoznánk a történteket ,erre újboli tiltás,amit fentebb írtam..
ma 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Instabil, hisztérikus elmebeteggel voltál kapcsolatban. Nem fogsz tudni vele semmit megbeszélni hogyha így viselkedik, szerintem azt várná hogy csússzál másszál a földön előtte és csókolgasd a lábát. És bizonyára mindezt valami hatalmas sérelemért, mert mondjuk nem úgy néztél rá ahogy ő azt elképzelte. Csodálom hogy ilyen sokáig elviselted. Mellesleg ha egy hónapja már nem beszéltetek az se normális, nem értem mit akarsz tőle még ezek után. Vége van rég. Nem rajtad múlott.
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%
Valószínűleg csak egy félreértés. Én azt mondom akármi is lesz ezt meg kell beszélni nem lehet ok nélkül ilyet csinálni. Lehet, hogy nem is te vagy a hibás. Vagy lehet, hogy túlreagálja, a lányok gyakran túlreagálnak dolgokat. Szerintem keresd meg! Akár személyesen. És kérdezd meg, hogy legalább tudd, mi az oka!
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Piás volt
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyi az oka, hogy nem normális...
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom megérteni miért van ez..oké volt hibám nyilván,hiszen volt ,hogy megbeszéltük hogy találkozunk és nem tudtunk együtt lenni,munka ,egyéb problémák végett... de nyilván orultem, hogy hivott azt hittem felnōtt emberként meglehet beszélni mindent és csiszolni a problémákon erre ez.. megint ez.. nem értem..mi a fine jó ebbe..
ma 14:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek,ha rákérdezek az anyukánál,hogy minden rendben van-e? Kicsit azért aggodom érte
ma 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
A fejével van baj. Rakassa rendbe magát az ilyen, mert ez beteg, ijesztő. És már a zaklatást is súrolja...
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért zaklatna? Én örülnék,ha rendbe hoznánk,de egyedul kevés vagyok hozzá,így meg nem lehet.
ma 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!