Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő egy Incel Miért tanusítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő egy Incel Miért tanusítanak a nők tőmény gyülöletet a csúnyább férfiak írányába? Az iskolámban az esztétikusabb lányok folyamat megalázzák a csúnyább férfiakat,akiket ismerek azóta sem tudnak nőkkel beszélni mit tanácsolnátok neki?

Figyelt kérdés
Vegye be a Blackpill-t?

2023. márc. 28. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%
Azok a lányok, akikről beszélsz, általában a saját kis hiénafalkájukon kívül mindent és midnenkit aláznak, olykor tanárokat is. Kár ezt nemek és külső alapján elemezni.
2023. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
88%
Kamu kérdés. Egy iskolában még nincsenek férfiak, fiúk vannak. A jelenség nem létezik egy intézményben sem általánosan, elszigetelten előfordulhatnak egy egy diákkal szemben de ott sem az összes előnytelen adottságú fiúról van szó hanem egyet kipécéznek.
2023. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
100%

"ő egy incel" - ki?


Iksolában? Tehát egy 18 év alatti srácra akarod ráaggatni, hogy incel? Abban a korban amikor még teljesen okés, sőt, bizonyos szintig elvárás is az, hogy szűz legyen az ember...?:D

2023. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
3 Nem igaz én csak 18 vagyok és sok fiatalkorú incel van akik nagyon berágtak.
2023. márc. 28. 17:18
 5/71 A kérdező kommentje:
2 nem igaz a jelenség létezik,sokan beszámolnak róla csak túl PC vagy azt mondani hogy nők is lehetnek gonoszak.
2023. márc. 28. 17:22
 6/71 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen hogy lehet valaki incel? Előtte az élet.
2023. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
100%

4, ha 18 éves fiúkat inceleknek hívunk, akkor az 5 éveseket miért nem hívjuk úgy?:D

Vagy most már szignli fiúk, vagy a suliban nem népszerű fiúk vagy szűz fiúk már nem léteznek, csak incelek, incelek mindenütt?:D


Én 23 éves koromban veszítettem el a szüzességemet de egy percig sem jutott eszembe, hogy incelnek hívjam magamat.


Ha dühkezelési problémáid vannak, fordulj szakemberhez, ne pedig ideológiát gyárts köré.

2023. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
Incel vagyok megfogalmazom a kérdésem másképp a nők aggreszíója ellen miért nem lép fel senki? Ha jól emlékszem volt egy olyan youtube videó ahol egy nő ellopot egy hajléktalantól amiért senki nem szólt majd amikor egy férfi szintúgy akkor többen is utána rohantak hogy vissza szerezék a pénzt. Tehát az iskolai bántalmazás is a nők privilégiuma?
2023. márc. 28. 17:34
 9/71 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel.
2023. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%

" Tehát az iskolai bántalmazás is a nők privilégiuma?"


Engem határozottan fiúk vertek nap mint nap a suliban, szóval kétlem:D

2023. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!