Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő egy Incel Miért tanusítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő egy Incel Miért tanusítanak a nők tőmény gyülöletet a csúnyább férfiak írányába? Az iskolámban az esztétikusabb lányok folyamat megalázzák a csúnyább férfiakat,akiket ismerek azóta sem tudnak nőkkel beszélni mit tanácsolnátok neki?

Figyelt kérdés
Vegye be a Blackpill-t?

2023. márc. 28. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%

Mert talán 38Fincel tud érdemi segtséget nyújtani?

Vagy mit vártál a kérdésedtől? Hogy majd valaki jön és megoldja az életed?


Tudod... azért kértem képet, mert mint írtam, rengeteg incellel beszéltem már és ugyan teljesen tipikus, hogy nem akarnak képe tküldeni, mégis sokaktól sikerült kapnom. És meg is van az oka miért nem akartak küldeni: Mert tudják, hogy nem rondák valójában.

Ki merem jelenteni, hogy a magát rondának valló incelek legalább 60-70%-a nem ronda. Igénytelen, az lehet, de nem ronda.

Hanem testképzavaros. Azaz nem olyannak látja a testét, mint mások, hanem sokkal rosszabbnak.

Ha a 40 kilós tinilány mondja, hogy kövér és keményen éhezik és fogyókúrázik, arról mindneki meg tudja állapítani, hogy testképzavaros.

Ha a teljesen jól kinéző csaj elégedetlen a melleivel, holott rengetegen egyszerűen tökéletes csajnak látják, az is testképzavar.

Csakhogy a férfiakra is jellemző ám a testkpzavar, ráadásul meglepően magas arányban. És ennek az egyik legjellemzőbb megjelenési formája az, ha rondának tartják magukat.

Ráadásul ha tényleg 18 vagy, akkor ez csak ráerősít erre, ugyanis a testképzavar a tiniknél a legjellemzőbb.


Menj el pszichológushoz, ő majd segít.

Vagy élj le egy nyomorúságos életet átkozva mindent és mindenkit.

Te döntésed. De ne tegyél úgy, mintha nem lenne döntési lehetőséged.

2023. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tapasztalom, hogy igénytelenek az incelek és nem rondák. Nem ápolják magukat, nem vágatják a hajukat rendesen, nem akarnak normális ruhatárat, stb.
2023. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, szerinted lányokat nem éri valami inzultus vagy atrocitás tinikorukban? A felnőtt férfiak már akár 8 évesen is agyonszexualizálnak minket meg utánunk szólnak, agyba főbe bsznak át minket is a férfiak minden koroszályban nem csak gimiben, de valahogy mégis sikerül nekünk azért valamennyire értelmes kapcsolatot kialakítani a másik nemmel, magunkkal meg egymással. Többnyire.

A férfiak bezzeg, nem azokat átbassza valami kis picsaszoknyás harsány luvnya 16 évesen a felezőbálon aztán 35 évesen is erre fogják h utálnak minden nőt vagy nem tudnak hozzájuk se szólni.

Tessék már meggyógyulni ebből meg felnőni vagy terápiára menni v nemtom.


És erre szoktam én mondani hogy azért a pasiknak iszonyat nagy szerencséje hogy a legtöbb nőt nem érdekli az a játszma, amit ők játszanak vagy játszani akarnak, mert mint a példa is mutatja egyszer akadtok bele egy ilyenbe aztán életetek végéig nem bírtok értékes kapcsolatot kiépíteni és fogjátok a nőkre minden bukásotokat az életbe' .

2023. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
13%

"Mert talán 38Fincel tud érdemi segtséget nyújtani?"



Es azok, akik azt "tanacsoljak", hogy usse meg (!) a kiscsajt?



38F incel

2023. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
0%

"Arra voltam kiváncsi, hogy hogy tudod megkülönböztetni a simán kezdeti sikertelen fiút az incel fiútól"



Kozben visszaolvastam, sok valasz jott az ejjel.



Van az a helyzet, amikor a nok reszerol van kommunikacio, elmennek suli utan fagyizni a sraccal, meg van az a helyzet, amikor full atneznek a sracon, mint az ablakuvegen, ha akarmi miatt hozzajuk szol, veressel fenyegetik, mint pl. a kerdezot.



"38F incel betudlak követni a redditen?"



Mar reg kikurtak onnan.



38F incel

2023. márc. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
100%
38F incel, hogy allsz a geomaxxerrel, vagy akarhogy is hivod? Vagy te vagy Quasimodo szemelyesen? Ugy kene ragadjanak ra, feher ferfi letedre, hogy csak na. Te lennel az o kitoresi pontjuk.
2023. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:
Melyik országba érdemes elmenni?
2023. márc. 29. 12:58
 48/71 anonim ***** válasza:
100%
Látom, a probléma megoldása nem cél...
2023. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszólnak, tanuld meg kezelni. Nebántsvirágként kikéred magadnak, hogy piszkáljanak, meg kb követeled, hogy kerüljenek téged, és csak kedves emberek vegyenek körül, akik jól bánnak veled...stb. Mondok valamit öcsi, amiből sokat tanulhatsz. Barom emberekkel mindig lesz dolgod, bárhova mész. Nem tudod kikerülni, nem tudsz elfutni, és jó eséllyel elverni sem. A sikeres ember tudja kezelni a helyzetet agresszió nélkül. Az egyik legjobb módszer a humor ilyen esetekben. Piszkálnak? Oké, állj bele, vedd el a dolog élét, majd reagálj viszont egy hasonló csípkelődéssel, vagy nők esetében sokszor leszerelőbb, ha kedveset mondasz. Nem, nem benyalásra gondolok, valami kevésbé erős, de mégis pozitív hangvételű dologra. Lehet ez iskolai eredmény, ha van olyanja, ilyesmi. De rengeteg más stratégia is van. Szóval hiszti, vergődés, áldozatszerep és vesztes mentalitás helyett inkább nézz utána a helyes kommunikációnak. Az életben ez az, aminek folyton hasznát fogod venni. Legyél okos, és kovácsolj előnyt a hátrányból: tanulj meg olyan skill-eket, amik sikeressé tesznek, minél korábban.
2023. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
0%

"Ugy kene ragadjanak ra, feher ferfi letedre, hogy csak na"



30 evesen geomaxxoltam, ami mar keso banat, mert az itteni nok koran hazasodnak/szulnek.



Vagyis jobb, ha a kerdezo mar keszulodik. Amugy a SEAmaxxing-nek kezd befellegzeni, mert itt is inflalodik a piac. Marad az Afromaxxing meg az Afghanmaxxing....



38F incel

2023. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!