Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok egyet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egyet szeretni csak? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Több pasival kavarok egyszerre mindig, de úgy érzem hogy őszintén szeretem őket, sose hagynám el őket, de mindig ha látok újat aki tetszik őt is akarom, és még is szerzem őket mindig . Nem akarom őket át verni ,de sajnos valamiért nem tudok egyet kívánni, szeretni . Sose tudtam. Remélem idősebb koromban ez változni fog. 20L


És ha lebukok akkor nagyon rosszul érzem magam mert nem szeretnék mások érzésével játszani, de ha van valakim akkor rajta kívül is kell más.



tegnapelőtt 22:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Miért vagyok ilyen csélcsap?
tegnapelőtt 22:06
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
nem baj
tegnapelőtt 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

A kérdés az, miért nem tudsz egyet sem szeretni?

Egyszerűen csak fellángolást érzel, ami erős nemi vágy igazából.

Ez nem baj, csak ne verj át embereket emiatt, akkor tarts szexpajtit.

tegnapelőtt 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj, sok férfi is ilyen. Tudod, zsák a foltját...
tegnapelőtt 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Poliamor lehetsz:-*
tegnapelőtt 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyiket sem szereted.
tegnap 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De érzem hogy szeretem őket
tegnap 08:45
 8/8 anonim ***** válasza:
rįbanc
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!