Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Boldogabb életem lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogabb életem lenne ha évek óta lenne párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Ha pl 18 évesen megismertem volna azt a lányt aki később a feleségem lenne. Tehát a fiatal éveim barátnővel telik nem pedig magányosan és szomorúan hogy nem sikerül barátnőt találnom. 26 éves vagyok és még sosem volt kapcsolatom. Ha pl 8 éve lenne már barátnőm akkor jobban telt volna a fiatal korom?
ma 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Sose fogod megtudni...
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott bukik az elképzelés, hogy barátnőtől nem lesz hirtelen tökéletes az életed, miközben barátnő nélkül se lesz valaki szomorú és magányos.


Életed attól lesz jó, hogy folyamatosan teszel a javulásért és az apróbb dolgoknak is képes vagy örülni. Barátnő maximum az egyébként is jó, kiegyensúlyozott életed segít még jobbá tenni.


Ha viszont nem vagy boldog, barátnőtől nem fog megoldódni a problémád (szorongás, önbizalomhiány, cselekvőképtelenség, kommunikáció készség, egy személytől várni, hogy boldoggá tegyen és megoldjon helyetted minden problémát stb).

ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. 30 fölött lett párom, de ettől függetlenül nem teltek se szomorúan se magányosan a 20as éveim.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá garancia kérdező. Talán azóta már szétváltattok volna és lenne közös gyerek akiért harcolnátok, vagy olyan csalódás ért volna, hogy félnél újból szerelmes lenni. Akár lehet, hogy vele lennél, de boldogtalanok lennétek egymás mellett. Megcsalnátok egymást és hasonlók. Nem tuti, hogy boldogok lennétek együtt. Az első kapcsolat nem tart ki átlagban véve örökké.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!