Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el a volt főnököm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a volt főnököm?

Figyelt kérdés

Beleszerettem, viszonzatlanul, ő házas, már nem dolgozunk együtt de így sem tudom elfelejteni. Nem is látom őt, de mégis mindig eszembe jut. Tudom soha nem kellenék neki, ő csak kedves mindenkivel, ahogy vflem is az volt.

Próbálok ismerkedni is, de semmi sikerem.


tegnapelőtt 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgysem látod az idő majd megoldja a többit. Vagy még egy helyen dolgoztok, csak nem együtt? Vannak jófej munkatársaim, régiek közül is van, akivel tartom a kapcsolatot, de véletlenül sem bonyolódnék semmi romantikus történetbe velük, flört is kizárt. Munkatársakat munkatársként tudok nagyon is értékelni, főnököt főnökként.
tegnapelőtt 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el úgy, hogy realizálod: esélyed sincs nála mivel házas és mint ahogy írtad soha sem kellenél neki. Egyébként az idő a legjobb gyógyír mindenre, hacsak nem akarsz alkalmi kapcsolatokba bonyolódni felejtés céljából. N
tegnapelőtt 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Már egy éve nem tudom elfelejteni

Nem dolgozunk egy munkahelyen se

tegnapelőtt 21:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Házas ember, szóval keress mást. Foglald le magad, sportolj stb, akkor nem lesz időd ábrándozgatni. Nekem is volt jó főnököm, de eszembe se jutna nekem sem, hogy mást akarjak tőle. Amúgy is nehéz egy jó főnököt kifogni, meg kell becsülni ebben a minőségében. Szerintem nagyon fiatal lehetsz.
tegnapelőtt 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy év plátói dologra azért tényleg durva. Keress valami kikapcsolódást és szerintem ne az ismerkedesbe menekülj,mert csak őt keresned mindenkiben. Előbb tedd rendbe magad. És gondolj arra,hogy a fonokoddel csak egy idealizált alomvilagot képzeltél el. Foglalt is ráadásul,de ha szingli lett volna is,akkor sem biztos,hogy nektek jó kapcsolatotok lehetett volna. Hiszen nem is ismered annyira,hogy ezt tudhassad.
tegnapelőtt 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Na végre egy főnök, aki tiszteli a házasságát.


Majd idővel elfelejted és rájössz, hogy jobb ez így.

tegnapelőtt 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen reménytelen vágyakozást egy másik szerelem tudja elfeledtetni az emberrel. Úgy gondolom, hogy amíg nem fogsz valaki másba belezúgni sajnos nem fogod tudni a volt főnöködet elfelejteni a vágyakozások szintjén.
tegnap 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
#7 Szerintem is. Hiába írják, hogy az idő... Írja, hogy már 1 éve. És tud ez hosszabbra is nyúlni (tapasztalat), ha nem jön senki olyan, aki felül tudná múlni és ez által írni azt, akit el kellene engedni. Az elfoglaltságok nem fognak segíteni ezen. Ismerkedni pedig noha érdemes, sajnos nem garancia semmire. Lehet, hogy a 20. randipartner sem lesz olyan, aki úgy tud hatni rá, aki úgy megfogja, megmozgatja, és végül csak kiég az egészben/től, de elfelejteni még így sem fogja.
tegnap 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy valami troll kérdés, vagy a kérdező elfelejtette megemlíteni, hogy előtte kavartak, hiába házas. Egy átlag munkahelyen nincs is arra sem idő, sem alkalom, (sem igény), hogy "megismerd" milyen is a főnök, mint férfi/nő/társ. És mégis mi alapján hasonlítana össze egy randi partnert egy olyan főnökkel, akit csak a munkából ismer? Gondolom nem főnök-beosztott hierarchiát szeretne a párkapcsolatában? Igenis foglalja le magát, menjen programokra, mert aki belezúg valakibe, csak mert "kedves", az ugyanilyen könnyedséggel fog másba is belezúgni. És igen, az idő megoldja ezeket a (fiatalkori) fellángolásokat.
tegnap 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem írtad az életkorod, de én is fiatalra tippelek. Mégpedig azért, mert idővel az ember már annyi bunkó, szemétláda, semmirekellő főnökön lesz túl, hogy amikor végre kap egy normálisat, már ki van arra éhezve, hogy egy főnökre felnézhessen, hogy értékelhessen valakit vezetőként. Tisztelni fogja és értékelni az elhivatottságát, szakmai tudását és ahogy bánik a beosztottjaival stb. Eszébe sem jut más dimenzióban gondolkodni (ez nálam munkahelyen amúgy is kizárt), már bocsánat, de pasi szaladgál épp elég a városban, na de egy jó főnököt találni – felbecsülhetetlen!!! Nekem is volt kedvenc csoportvezetőm, mi sem egy helyen dolgozunk már, de dehogy akarom elfelejteni, mindenkinek mesélem, hogy létező jelenség a jó főnök. Szóval az életkorral szerintem ezek a „beleszerettem a főnökömbe” dolgok megszűnnek. Most annyit tehetsz, hogy nem próbálod görcsösen elfelejteni, mert annál inkább rá fogsz gondolni. Tudatosítsd magadban, hogy igazából az tetszett, ahogy pl. a beosztottjaival kommunikált, vagy ahogy szervezte a feladatokat, szóval szakmai síkon. Gondolom sok minden más nem is derült ki róla, egy párkapcsolatban meg amúgy is más tulajdonságok fontosak az embernek.
tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!