Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromnak a telefonjába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a telefonjába érdekes képeket találtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két telefonja van a páromnak az egyiket ideadta mert az enyém elromlott és fotóztam vele. Aztán beléptem a fotói közé és csomó régi képe volt benne. Nem kutakodni akartam de szemet szúrtak olyan képet hogy az exe pucér/fehérneműs fotói megvannak meg egy két ilyen. És nem tudom ezt mire véljem?

Vajon véletlen maradt benne és még elfelejtette kitörölni vagy meghagyta emléknek? De egy pucér fotót? Pasik ti hogy gondoljátok aggódnom kéne?

A kapcsolat még azért friss 3 hónapja vagyunk együtt.



tegnapelőtt 20:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%

Istenem, ezek a hárítós válaszok...

Hát, én kitöröltem, mikor már nem jelentettek szart se.

Minek legyen ott?


Aki tárolja, annak oka van, akármit is magyaráznak bele...

tegnapelőtt 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem számon kérni, beszélgetni.
tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%

Engem is zavarna. Mondjuk a mi kapcsolatunkból indulok ki, ahol nem mindennapos, hogy szexi képekkel bombázom a párom, mert nem az én stílusom. Szóval ha néha-néha kap egyet, örül, mint majom a farkának és becsben őrzi őket, biztos, hogy nem felejti el azt.. Nem tudom, mások kapcsolata milyen, ha valahol gyakoribb az ilyen intim fotó küldözgetés, akkor tényleg lehet, hogy csak elfelejtette, vagy tényleg nagyon régiek.

Mondjuk ha te láttad, akkor a párod haverjai meg kollégái is simán láthatták - na ezért nem szeretek én ilyen tartalmakat küldeni... és tartja a párom is ezeket direkt egy elzárt mappában, ami nem jelenik meg, ha valaki a galériába téved.

Mindenesetre, próbálj meg nem erre fókuszálni, hanem hogy hogy viselkedik veled. Ha érzed, hogy szeret téged és odafigyel rád, nicsenek arra utaló jelek, hogy az exére vágyna, akkor ne foglalkozz ezekkel a fotókkal, mert csak megmérgezed a friss kapcsolatod.

tegnapelőtt 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%

11

Hálistennek hogy nem vagyunk egyformák...te kitörlöd más nem. Neked ez a felfogásod másnak nem.

tegnapelőtt 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés alapján valami sokkal rosszabbra számítottam.
tegnapelőtt 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

6 - miért baj az, hogy pucér?!

Ennyire prűd fiatalon nem lehetsz!!!

tegnapelőtt 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%
Keress igazi ffit ne ilyen suttyóval kezdj,szànalom a pasi...
tegnap 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
Kezdeményezz beszélgetést, kedvesen, finoman: mondd el, hogy a saját telefonodban találtál néhány régi képet az exedről. Mondd el, hogy már túl vagy a kapcsolaton, de még nem szeretnéd kitörölni az összes képet/közös képeket. Kérdezd meg, mi a véleménye erről, bántaná-e a dolog? Mindig a nő a gyanakvóbb. És a türelmesebb. Meg az okosabb is.
tegnap 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Oke, hogy emleket nem szivesen torol az ember, de miert emlek az exe pucer teste? En pl igenis kitoroltem az ilyen jellegu kepeket, mert nem oda valo.
tegnap 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
Engem pont nem érdekelne, felnőtt ember vagyok.
tegnap 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!