Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromnak a telefonjába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a telefonjába érdekes képeket találtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két telefonja van a páromnak az egyiket ideadta mert az enyém elromlott és fotóztam vele. Aztán beléptem a fotói közé és csomó régi képe volt benne. Nem kutakodni akartam de szemet szúrtak olyan képet hogy az exe pucér/fehérneműs fotói megvannak meg egy két ilyen. És nem tudom ezt mire véljem?

Vajon véletlen maradt benne és még elfelejtette kitörölni vagy meghagyta emléknek? De egy pucér fotót? Pasik ti hogy gondoljátok aggódnom kéne?

A kapcsolat még azért friss 3 hónapja vagyunk együtt.



tegnapelőtt 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Én beszélgetnék vele, ha még nem tudok az exéről, plusz azt csak te tudod, hogy milyen a kapcsolatotok, meg hogy mit tudsz az ő régi kapcsolatáról... Kommunikáció nélkül kérlek ne kapcsolatozz.
tegnapelőtt 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is vannak a képeim között 2016bol képek akkori exemmel. Ki kéne torolnom?
tegnapelőtt 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a képek hogy szerepelnek? Külön egy címzett mappában, vagy vegyülnek a többi 1000 képpel? Mert ha az utóbbi, akkor nem biztos, hogy még emlékszik rájuk.
tegnapelőtt 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
3 hónap egyenlő a nullával😂Bocsi ,hát érthető 🤷🏻,hogy még egy semmi kapcsolat miatt nem töröl ki emléket,pláne ha még olyan nőről van a kép,aki nagy szerepet játszott az életében.
tegnapelőtt 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Azért mert 3 hónapja vagyok együtt vele az egy semmi kapcsolat? Ezért nem lehet megadni a tiszteletet hogy pucér fotókat nem tárolok az exemről? Nem értem ezt a felfogást.

Szeretjük egymást abban próbálok bízni hogy nem emlékezett rá hogy benne volt. Számon kérni meg nem akarom mert nincs jogom de azért rosszul esik. Fordított helyzetben is rosszul esne a másiknak ha nekem lenne az exemről pucér fotó.

tegnapelőtt 21:01
 6/23 A kérdező kommentje:

2es

Nem arrol van szo, persze ha csak sima kepek nem gond mert emlekek de ezek pucer fotok

tegnapelőtt 21:03
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
De vissza kéne keresnie,és kitorolgetnie? Én ferfikent nem foglalkoznék ilyennel, hogy visszakeresgesem a képeket és torolgessem. Ha frissek, bent van a "maerreveremki" mappában, az mas teszta.
tegnapelőtt 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Önbizalom itt sincs ..
tegnapelőtt 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
Én soha nem törlök fotót. Legyen az bármi is. 3 hónap után meg minek törölgessen még? Nem mindnekinek ám ez az első gondolata, a legtöbben nem foglalkoznak a régi képekkel.
tegnapelőtt 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem emiatt teljesen feleslegesen aggódsz. Ha eszébe lett volna tuti hogy nem adja oda a telefont. Plusz az én exem is minden párjáról tartott meg képeket igen pucérat is és soha nem használta fel egyiket sem még sem kattogtam ezen. Emlék volt az ő dolga ennyi.
tegnapelőtt 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!