Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi van olyan érdekes mások...

Mi van olyan érdekes mások telefonjában?

Figyelt kérdés

Emberek elkérik mások telefonját (nyilván nem vadidegenek), azzal az ürüggyel, hogy megnézhetik-e. Akkor is, ha neki ugyanolyanja van vagy ugyanolyan OS rendszerű. És egyszerűen elkezdenek benne turkálni.

Képek, zene...stb. Akkor is, ha lényegében semmi számára fontos nem szerepel(het) abban a telefonban.

Saját példám is van ilyenre.


Ez miért van?


2011. nov. 17. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én raktam rá képernyőzár feloldó kódot. Így csak magát a telefont tudja megnézni. Kotorászni nem tud benne. Annyira meg csak nincs paraszt, hogy megkérjen, hogy oldjam fel neki a kódot. Ha meg mégis akkor mondom neki, hogy nem:)


Engem borzasztóan idegesített mikor kotorásztak a mobilomba. Holott szinte soha nem volt benne semmi kompromitáló, de mégis. A telefon a magán szférám:) Ne nézegessék.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak. Őszintén nem tudom miért van. Csak tippelni tudok. Emberi kíváncsiság.

2011. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Az enyémbe nem tudnak, nekem sem jutna eszembe másokéban nézelődni.

Én azt is utálom, mikor a kollégák felveszik egymás telefonját, és beszólnak, hogy "xy telefonja".

2011. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is van rajta képernyőzár, így nem is férnek hozzá. De volt már olyan ember is, aki megpróbálta feloldani. Holott az égvilágon semmi sincs benne, ami neki érdekes lenne.

És a poén az volt, hogy neki is hasonló telefonja van. Ugyanaz a rendszer, menü...stb.

2011. nov. 17. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a rendszer.. Miért szerinted mi érdekli? Nyilvánvalóan a képek, videók, ZENÉK. Én amúgy nem adom oda senkinek sem..
2011. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Engem baromira nem érdekel más emberek telefonjának tartalma.

(Én sem adom oda senkinek, de azért adódik olyan helyzet, hogy nem lehetek akkora paraszt, hogy nem adom oda.)

2011. dec. 6. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!