Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megköszönhetem a tanáromnak...

Megköszönhetem a tanáromnak az érdekes előadást?

Figyelt kérdés

Ma részt vettem az egyetemen egy nagyon-nagyon jó előadáson. A tanár mindent megtett, hogy érdekes és élvezetes legyen az óra. Fergeteges volt a hangulat, utána úgy jöttem ki, hogy a fellegekeben jártam. :-) Szeretném neki valahogy visszajelezni, hogy nagyon tetszett, és hogy jó lenne még sok hasonlót látni. Szerintetek ezt megírhatom neki e-mailben, névvel aláírva? Nem ő fog osztályozni, minden órán más tart előadást...

Mennyire lenne fair ezt így megírni neki? Vagy úgy korrektebb, ha névtelenül írom meg? Nem akarok úgy tűnni, hogy ,,nyalizok" neki, őszintén tetszett, amit csinált, és nem ezzel akarok bevágódni nála. (Nincs is nagyon miért, mert nem ő fog osztályozni.) Még annyit, hogy brit az illető, ha ez számít valamit.


Szóval?


2010. szept. 28. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

nem kell nagy feneket keríteni, elég ha szóban mondod neki.

ma egyik elődaásom végén odaszólt nekem lelkesen (első padban voltam, nem előadóban) hogy "jó volt a mai előadás nem?" :D

2010. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kell nagy feneket keríteni neki. Az óra után nem mondtam neki, nem volt rá alkalmam, de szeretném valahogy visszajelezni neki, hogy nagyon tetszett.
2010. szept. 28. 20:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és máskor már nem fogok vele találkozni, mert csak egy alkalommal tartott nekünk órát.
2010. szept. 28. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy képeslapot,olyan szöveggel,hogy köszönöm az érdekes előadást. És csak a keresztneved írd alá.
2010. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 20:48


Köszi, ez egész jó ötlet! :-)

2010. szept. 28. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Az en munkahelyemen, havonta egyszer van egy ilyen-olyan gyors kurzus, amire kulonbozo eloadok vannak meghivva, munkaltato fizeti. Munkahely mindig keri a visszajelzoket, milyen volt az eloadas, miket akarunk. Jelezd egyetemnek, hogy nagyon erdekes, tanulmanyos, es nagyszeruen volt levezetve az eloadas. Majd emailon kozold tanarral a megelegedsegedet. nem kell mas, mint az idopont az eloadasnak, es igen, nyugodtan alirhatod az egesz neved. Ezt en is elvarnam, ha valaki ismeretlenul erintkezesbe lep velem. Roviden koszond meg az erdekes eloadast, tedd hozza, hogy a tobbi kozonseg tagok is ezzel a velemennyel vannak.
2010. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj neki e-mailt, nagyon fog örülni neki, mindenkinek jólesik, ha az igyekezetét elismerik. Jó, hogy van ilyen ember, akinek ez eszébe jut. Természetesen teljes névvel, nem az óvodában vagyunk. Ha nem ő vizsgáztat, fel se merül az esetleges önös szándék.
2010. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! A két utolsót csak most olvastam, viszont a levelet már elküldtem neki tegnap, és ott csak úgy írtam alá, hogy "SEAS hallgató". Mostmár mindegy... Kár, hogy nem olvastam előbb a válaszokat.


Egyébként visszaírt, örült, hogy tetszett az óra, elmondása szerint ő is nagyon jól érezte magát. :-)


Köszönöm ismét mindenkinek!

2010. szept. 29. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!