Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leírod hogyan ismerkedtel meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuki manó 2 kérdése:

Leírod hogyan ismerkedtel meg a pároddal lehetőleg olyanok írjanak ahol van gyerkőc?

Figyelt kérdés
tegnap 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A párommal egyik nap 3 napig buliztunk haverok utazások stb nem volt idő aludni sem csak épp azalatt ossze is vesztünk vagy eltávolodtunk egymastol sok kavarás volt mert pl drogozni akartak én meg lefújtam az egészet(szószerint phuúuu es elszállt)es szó nélkül otthagytak engem egyedül.

Es nem tudtam hol vagyok vmi kietlen erdő stb telom lemerülve penz se volt nálam azt se tudtam hol egy autóut, aztan azt se merre stopoljak, es kozben már lassan 70 órája voltam fent átbulizott napok után..

Aztan autout stoppolok.

Felvett 2 srác.

Magyaráztam hova megyek, erre mosolyogtak egymásra egyet, nem szóltak semmit(full masik irányba stoppoltam, mint ahogy kesobb kiderult, meg az is hogy ott voltam abban a városban amibe stoppoltam és szóval kifelé stoppoltam a városból.) ..es elindultunk.


Egész utat végighazudtam hogy á én csak shoppingolni voltam, meg oszehordtam mindent, ami talán normálisnak kéne tűnjön..ha lehet ebbol bármi normálisat egyaltalán kihozni.


Csendben vegighallgattak. Aztan elkezdtek röhögni..

Hogy am jó mese volt csak epp ismerunk téged is meg a párod is...;) tudjuk ki vagy..

Es elvittek tópartozni ahol ott volt masik 5 haverjuk.

Hát en igy 3 napos fentlét után valahogy baromira nem akartam tópartozni..

Kihisztiztem hogy vigyenek haza.


Erre mondta aki vezetett csak akkor, ha másnap randizok vele. Nyilván igent mondtam, mi mást mondtam volna "idióta".., de helybol látta hogy hazudok már megint. Igy az első randinkon egyikünk se volt jelen😂


Másnaptol kinyomozta a számom és nem lehetett lerázni. (Leráztam mindig mivel ugyan mégis mit akarhat tőlem, ugyan mibe nézhet engem..kizárt hogy én vele legyek.) Meg amugyis elköltöztem 100 km re is, melo miatt oda is jött utánam, vagy volt már az is, hogy exemmel egyutt hívtak fel, hát elküldtem mindkettőt a francba.


De nem állt le. Bizonyitani akart, higyjek neki, ő nem olyan amilyen a párom volt, ő másik ember, értsem már meg!

Egyetlen egyszer adtam neki annyi esélyt csak, mivel már kezdte kicsinálni magát, hogy rendben, 5 percre szóba állok vele.

Hatalmas rózsacsokorral érkezett a munkahelyemre(100 km), pirkadatig beszélt velem, aztan voltunk rengeteg helyen (és visszavitt..)szüleinél haverjainál szórakozni(megint alig aludtam napokig is..csodás..), es szép lassan apránként ahogy egyre jobban beleláttam az életébe és megismertem őt, megnyíltam es megtörtént az első csók majd szex vagy szeretkezés, es utána könnyes szemmel ismételgette szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek.(szerintem ekkorra készulhetett ki teljesen? Mire megkapott végre, teljesen meg volt hatódva)


Aztan idővel összeköltözés millio sztoryk, együtt élés, évek, stb stb házasság gyerekek:)

tegnap 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

*Nem arról volt szó hogy nem tetszett volna hanem így megsimerkedni? nálam teljesen offról indult. Meg azzal is megvádoltam, hogy az exemmel igy passzolgatnák egymásnak a nőket?? Úgy elvoltak hajtva hogy abban semmi köszönet nem volt, szinte irdítottam.

Na innen indult a párom..

tegnap 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi online ismerkedtünk meg. A húgom is így jött össze a férjével, bár ők most válnak. De azért 8 évig házasok voltak.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy barátom lakótársa volt a férjem, így ismertem meg.

Tesómék egy suliba jártak, évekkel később találkoztak újra és jöttek rá hogy amúgy szimpik egymásnak.

További ismerősök: netes társkereső, offline társkereső, van aki kollégával jött össze.

tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tinder. Másodjára matcheltünk már akkor. Elsőnek is rámírt, de olyan "leszarom" stílusúnak tűnt, nem fogott meg, úgyhogy mással kezdtem el jobban ismerkedni, le is töröltem az appot. Majd mikor az zátonyra futott, újra letöltöttem, ismét matcheltünk, és ugyanazzal az odaköszönéssel jött. Dejavu. Na mondom, akkor nézzük, milyen ez a srác, felidéztem neki, hogy mi volt legutóbb, és azt hittem behisztizik majd, de teljesen poénra vette a dolgot, pozitív csalódás volt, érdeklődő, jófej. Szóval csak rosszul ítéltem az első pár mondata alapján korábban.

Hirtelen ötlettől vezérelve egyszer spontán bedobtam a talit, ő vevő volt rá, onnantól kb minden nap találkoztunk, romantikus volt nagyon az az időszak, és még most is igyekszik a mindennapjainkba belecsempészni egy kis varázst, pedig már a 2. baba van úton épp.

ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!