Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtatok már olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtatok már olyanba, akivel interneten ismerkedtetek meg, de még nem találkoztatok?

Figyelt kérdés
jún. 26. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer 28 évesen. 2 éves távkapcsolat lett végül belőle ritka személyes találkozásokkal, de mindennapi 2-3 órás skype-lásokkal. 40+N
jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Persze, én mindig így alakítottam ki a párkapcsolataimat eddig. Először neten beszéltünk hetekig, hónapokig, kialakult a kötődés, vonzódás, hiány, találkozás után meg kiteljesedett. F
jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Korábban amikor lelkileg magam alatt voltam és depressziós is voltam akkor igen. Előfordult.. Nagyon jól esett egy kis figyelem, egy kis törődés és az, hogy volt valaki akivel mindennap őszintén tudtam beszélgetni. Sajnos egyik ilyennek sem lett jó vége, mert nem tudtam helyén kezelni ezeket a dolgokat.
jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Ennyire nem vagyok szeretetéhes, hogy látatlanban szerelmes legyen másba. Erős vonzalom, szimpátia ki tud alakulni, de szerelem csak személyesen - s akkor sem két találkozó után.
jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt volt, hogy ismerkedtem valakivel, nem találkoztunk élőben - illetve csak 1* láttam autóból tök véletlenül -, de nem lett semmi sem.
jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezentúl kerülöm az ilyen szitukat. Felesleges az egész.
tegnapelőtt 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!