Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy amikor neten ismerkedtetek, hamarabb jöttetek össze, mint mielőtt találkoztatok volna?

Figyelt kérdés
jún. 26. 15:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Nálam több ilyen is volt már, először kimondtuk, hogy együtt vagyunk, utána pár hét, hónap távkapcsolat után találkoztunk először.
jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem, soha. Honnan is tudhatnám, hogy élőben lesz-e kémia.
jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Volt. 2x is, mindkettő bejött 🙂
jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Honfoglalón ismertem meg és hónapokig csak chateltünk és telefonáltunk. Sajnos, belezúgtam, így a személyes találkozó nagy csalódás volt, de mégsem a külseje volt az, ami miatt szakítottam vele, jóval nagyobb gondok voltak nála fejben.
jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4. Az még létezik? :D
jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noren1989 ***** válasza:
59%
Fogjuk rà. Az első randi utàn mindketten biccentettünk, h igen,pàrkapcsolatban leszünk egymàssal.
jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ennek már több, mint tíz éve 😊
jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem volt ilyen. Legalább egy találkozó mindig megelőzte azt, hogy kimondjuk a járást. Egyszer volt olyan, hogy egyetlen találkozó elég volt, hogy rábólintsunk mindketten, előtte hónapokig leveleztünk, és ez áll a legközelebb ahhoz amit a kérdező mond.

Az, hogy valaki interneten keresztül összejön valakivel, nekem ismeretlen dolog, fiataloknál látok ilyet, de mai napig nem tudom elhinni, megérteni, hogyan lehetséges ez. Ismertem olyat, aki hónapokig levelezett egy fickóval, rendszeresen telefonáltak, bele voltak "zúgva" egymásba, de soha nem találkoztak. Én nem tudom elképzelni hogy összejöjjek valakivel, akit sose láttam élőben, nem fogtam a kezét, nem csókoltam, nem éreztem az illatát... Nem csak a szex miatt, nem mindig az a döntő, de azért mégiscsak kell hogy legyen valamilyen fizikai kontaktus, benyomás a másikról.



f

jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

A netes mindaddig csak mese és ábránd amíg nem találkoztok, felesleges hetekig húzni.

Lehet minden tökéletes a cseteléseknél de 1 pillanat alatt minden véget érhet élőben.

jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Vicc. Együtt vagy olyannal, akit még soha nem is láttál?


"Nálam több ilyen is volt már"


Hát ja, két hétig együtt vagyunk. Igen komoly. 🤣

jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!