Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől van az hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy vannak emberek akik könnyen találnak szerelmet mások meg nagyon nehezen vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Sokan tízenévesen is könnyen tudnak párt találni szinte egymás utan ahogy vége az egyiknek. Vannak akik meg 25-30 évesen is alig tudnak vagy még egyáltalán nem is találtak soha párt.
tegnap 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a nehezen párt találó típus voltam világ életemben.

Én azt látom, hogy aki egyikből a másik kapcsolatba esik, ott azért nincs az a marha nagy válogatás. Egy a lényeg: legyen.

tegnap 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

33 F vagyok nem nagyképűségből,de világéletemben könnyen tudtam lányokkal, nőkkel ismerkedni.

Pedig se szépfiú nem vagyok,se kigyúrt ezt komolyan mondom 100 kg vagyok sörhassal de valamiért folyamatosan voltak partnereim.

183cm vagyok és szeretek beszélni és a magam módján szerencsére talpraesett is vagyok.


Viszont pont azért mert mindig volt valakim igazán tartós párkapcsolatot ami eljegyzessel vagy házassággal végződött nem tudtam kialakítani.

Könnyen jött könnyen megy ez volt fiatal koromban a filozófiám

tegnap 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

- külső

- könnyen ismerkedő vagy nehezen ismerkedő személyiség, extro vs intro

- viselkedésbeli difik esetlegesen (tolakodó, creepy módon való ismerkedés pl)

tegnap 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Azért ez nem ilyen egyszerű, hogy másoknak milyen könnyű. Az is lehet, hogy ők beérik "bárkivel". Azért összeszedni valakit nem nagy dolog, de nem mindegy, hogy az milyen, illetve milyen vele kapcsolatban lenni. Sokan azt hiszik, hogy szerelmesek, közben meg fogalmuk sincs róla, mi az igazi szerelem/szeretet és milyen egy valódi értékeken alapuló kapcsolat. Rengeteg olyan kapcsolat van, ahol már csak léteznek egymás mellett, de annyira megszokták, hogy nem változtatnak vagy egyszerűen csak félnek az egyedülléttől.
tegnap 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Külső, szocializáció, kommunikáció készség. Ugye aki minden nap négy fal között kockul az nehezebben talál társat. Ugyanúgy aki nem mer kezdeményezni csak távolból néz, az szintén ijesztő és nem visz előre.
tegnap 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom szintén olyan, mint a 2-es, magas, nagydumás, rengeteg barátnője volt előttem, sosem okozott neki nehézséget a csajozás. Elmondása szerint szeretett volna ő komoly kapcsolatot, de valahogy senkivel nem jutott el odáig. Szintén az ő elmondása alapján szerencsére megérkeztem az életébe, 8 éve vagyunk együtt és azt mondja, nincs ennél jobb dolog az életben, hogy rátalált a társára. De mi már 43 évesek vagyunk, tehát azért jó sokáig tartott mindkettőnknek idáig eljutni. 😀
tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kesőn lettek kapcsolataim. 23 évesen randiztam először, előtte is lehetett volna, igaz nem sokszor, mert eléggé zárkózott vagyok, kerülöm az embereket.

Vannak olyan ismerőseim, akiknek mindig van valakije...Na szerintem az nem szerelem, hogy 2 havonta mással van együtt az ember.

tegnap 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy akik esnek egyik kapcsolatból a másikba, milyen párral vannak. Hát egyikkel sem cserélnék. Ők egyszerűen nem válogatnak, ennyi a titok.
tegnap 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt muszáj minden nap megkérdezni?
tegnap 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!