Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt, hogy azt kérdezted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy azt kérdezted magadtól, hogy hogyan tudtál egyáltalán szerelmes lenni valaha egy illetőbe?

Figyelt kérdés
Mi fordította meg a dolgot benned?

2022. okt. 25. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idő. Az érzelmek elmúltával tisztábban lattam
2022. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt olyan is volt akibe szerelmes voltam - ami ugye egy illogikus, csőlátást biztosító érzelem - de nem szerettem, mert azt azért felfogtam, hogy rosszul bánik velem.
2022. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mi fordította meg a dolgot benned?"


Az illető tettei fordították meg a dolgot. Hiába egy csúcs szuper pasas, ha ez csak a külvilágnak szól, de a tettei alapján nem érdemes arra hogy szeressem. Nem a szép szavak számítanak, hanem a tettek. Szöveg az volt, amíg az érdekei úgy kívánták, de amikor a sok jót amit kapott azt illett volna viszonozni (szintet lépni), akkor már nem kellettem neki.

2022. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem bennem szokott elmulni a szerelem, hanem a másik emberekben.

En azt nem értem hogyan lehetnej az emberek ennyire instabilak hogy egyszer szeretnek szerel.esek máskor nem, vagy egyaltalán miert érdekalapon akarnak a másikhoz kaocsolodni es nem érzelmi alapokon, vagy egyáltalán hogy létezhet emberekben olyan hogy fellángolás csak ami mögött nincs semmi es annak elmultával nem marad semmi.


En néha ugy érzem hogy a többség egy érzelmi analfabéta


En ha megszeretek vkit azt életem végéig is tudnám szeretni, legyőznénk az akadályokat, alkalmazkodás is van meg minden, részemrol minden megoldható, az érzéseim abszolut stabilak.

Mint régen ovisan is. Ha volt egy macim amit szerettem azt szerettem később is azután is, felnove oké hogy nem alszok vele, de attol még az a maci is kedves dolog a szívemnek.


Erre felnove meg azt tapasztalom hogy nem örülhetek annak ha szeret a barátom vagy szerelmes belém mert holnap ki tudja már nem lesz az.

Mert ilyenek az emberek.

Hihetetlen

2022. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az h drogozik
2022. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt hát. Pár hónappal később, a leválás után jöttem rá, hogy manipulált. Amit nem vettem észre egyrészt a kötődés, másrészt amiatt, mert olyan jól csinálta hogy szerintem ő se tudott róla. De így tisztán ebben mostmár biztos vagyok.
2022. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak a szervezetedben. Ilyenkor múlik a szerelem, eloszlik a rózsaszín köd, és előbukkannak azok a hibák, amikkel képtelen vagy együtt élni. Ilyenkor fogja a fejét az illető, és em is érti, mi a ménkút szeretett a másikon.
2022. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!