Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen kapcsolat ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat ?

Figyelt kérdés

Az egész úgy indult, hogy én gyermekelhelyezési perben vagyok.... Ami eleve nagyon megterhelő a számomra lelkileg. És akkor múlt szombaton jött egy levél az igazságügyi pszichiátertől, hogy minden szempontból alkalmas szülő vagyok... De anyuka ellennevelése miatt a lányom az anyukához jobban kötődik, engem pedig elutasít.

ezért a gyerekem kötődése az anyjához erősebb mint hozzám.

És e miatt alkalmasabb szülőnek találja az anyukát, mint engem..


Nagyon kibuktam ezen. Mert mit fog erre szólni a bíró ehhez? Hogy évek óta harcolok, küzdök a gyerekemért és vége lesz. Hétvégi apuka leszek várhatóan..

Szóval kiborultam nagyon. lementem és vettem egy sört,aztán leültem egy padra.

Erre oda huppant mellém ez a csaj fülig érő szájjal.

Amit tudni kell róla hogy ő egy nagyon szép csaj, sőt inkább gyönyörű szép . de 18 éves, és néha mikor itt van a kislányom eljön velünk moziba, játszótérre, főzőcskézni is szoktunk, vagy kutyust sétáltatni. De én sokkal idősebb vagyok,ezért nem kezdtem ki vele soha. Csak szerettem hogy a lányom 9 éves meg ő ilyen jól kijönnek mint barátnők.

Szóval vigyorgott, kérdezte mi van velem hogy vagyok... De én megszoktam már hogy a nőket ilyesmi dolgok mint amit leírtam, ezek a nagyon súlyos lelki törések és veszteségek nem érdeklik, taszítják őket.

Ezért vettem neki is innivalót. Elvittem sétálni, tesztelve ezzel hogy velem jön e.

Közben egyre ittassabak lettünk.

Aztán néztem hogy úristen milyen nagyon szép csaj ő. Milyen jó illata van és semmi gondja vele hogy én fogom a kezét és így megyünk.

Igazából hét közben is szoktam rá gondolni elég sokat már hetek óta.

Aztán eljött egy pont hogy elfogytak a szavak a sztorik és csak ültünk.

Odahajoltam megcsókolni de zavarba jött és elfordította a fejét.

De én ugyanott maradtam, semmit se mondva. Ekkor rám nézett és először megpusziltam a száját, aztán már benne volt és visszacsókolt.

Nem jött fel hozzám és aznap én sem akartam erőltetni őt. Hazakísérem. Ott újra csókolóztunk. Meg ismerem a muterját is és elmondta nekem hogy még szűz a lánya.

De tegnap már igen, feljött. Taliztunk, feljött és le feküdtünk, nagyon jó volt. Azóta is itt van velem.

Viszont nekem még sose volt ilyen nagy korkülönbséges kapcsolatom.

De a hónapok alatt az együtt tøltött napok és élmények alpján ő szeret velem és a kislányommal is lenni. Szeretik egymást, és lehet hogy én is őt. És tegnap óta ő is felszabadult és már nem játszik, hanem egyértelműen kimutatja hogy vonzódik hozzám.

Szerinted?


tegnap 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze első találkozáskor anyuka a lánya szüzességéről beszélget egy idősebb, gyermekes férfivel. 😂
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.

Évek óta ismerem az anyját.

Neki van 1 kislánya. Az enyémmel egy idős. A csajok a legjobb barinők. Együtt szoktunk játszóra vagy más programokkal menni. Ezért elmond nekem mindent.

1.

Az anyjával vagyok egy idős. Szóval na. Ezért van ez a kérdés.

tegnap 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

#2

Igen ez nekem szürreális....

tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Elnézést, félreértettem. Tehát már ismered az anyját. De akkor is hihetetlen, hogy a gyermeke szüzességéről beszél, ilyet még a tágabb családdal se közöl normális ember, mert nincs köze hozzá.
tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5.

Fura módon jött ez szóba.

A lány családja elköltözött külföldre egy időre.

De a lány maradt, nem akart menni.

Én meg kérdeztem a muterját, hogy a lány most kezd csak dolgozni....

Miből fog venni kaját, tisztító szereket, WC papírt, tampont?

Erre írta a nő, hogy mindenre adnak neki pénzt, meg hogy mivel szűz ezért nem használ tampont hanem betétet.

Én meg wtf, azt se tudom mi itt a különbség.

És akkor felhívott és elmondta, hogy mi.

Hogy a lánya betétet használ mert még szűz.

Meg nem is tudná feldugni magának a tampont,mert nem mutatta meg neki.


Én meg mint lányos apa, ilyen infóknál figyelek, mint a suliban, mert valószínűleg ezek fontos infók lehetnek,ezek a férfiak számára nőkről nem tudott titkos dolgok.

tegnap 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
31 éves gyermekes nőként nincs az az isten, hogy összejöjjek akárcsak szexre is egy 18 évessel! Ember, szinte még gyerek egy ilyenkorú. Nem tudnék férfiként tekinteni rá, kb mintha az öcsém lenne. Ennyi éves korban a középiskola befejezése vagy a továbbtanulás a legfontosabb és nem az, hogy papást mamást játsszon. Szerinted egy 18 éves pótanyának való? Teljesen más életszakaszban vagytok, a lány most fogja még csak a saját egzisztenciáját elkezdeni kialakítani. Te mit szólnál ha 9 év múlva a lányod állítana haza egy nála sokkal idősebb gyermekes férfival?
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7.

Gondoltam erre persze.

De ő nem olyan mint az átlag.

Lehet azért mert ő volt mindig a hugával, rá volt mindig bízva, szinte csecsemő korától.

Ő már 1 éve mindig úgy jön a lányommal ha megyünk valahova, hogy kézenfogva mennek mindenhol alap szinten.


Aztán mivel nagyon érdekelt engem ez a dolog, miután együtt voltunk és feküdtünk, rákérdeztem, hogy őt nem zavarja ez az egész?

Hogy én ennyivel idősebb vagyok?

Erre az mondta, hogy-

Ha te felvállalsz engem mindenki előtt, meg nem fogsz engem szégyelni mások előtt, akkor nem.


Én pedig mondtam hogy soha nem tennék veled ilyet.

Boldog vagyok hogy itt vagy.

tegnap 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne vedd komolyan, csak kíváncsi volt aztán pár hét hónap és keres magához való pasit, most csak menőnek érzi hogy dugott egy idős pasival.

A tamponos rész hülyeség, szűz lány is használhat és általában nem anyu mutatja meg nekik, hogyan kell használni.

tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!