Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el azt a munkatársamat aki mindig zavarba hoz, de neki barátnője van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ezen túl lenni. Van egy férfi a munkahelyemen, neki barátnője van (gyönyörű, kedves lány, ismerem). Ez a férfi folyamatosan zavarba hoz, és nem igazán tudok tenni ellene. Hónapok óta ez van. Mivel nem vagyok olyan lány aki összejönne kapcsolatban levő emberrel, ezért mindig bunkón/elutasítóan beszélek vele. Csupán a fejem tiszta vörös (ez sajnos másnak is feltűnt), tehát nem tudom takarni a zavarom. Ez az ember mindig hozzám jön először oda, ha látja, hogy szomorú vagyok megkérdi mi a baj (szintén egy bunkó "semmi" a válaszom). Ha valaki volt ilyen szituban az hogy tette magát túl rajta? Nem akarok zavarba jönni állandóan, ha csak hozzám szól.
tegnap 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele.
tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan regóta ismered akkor le kell ülni és beszélni erről. Ez csak úgy magától nem lesz jobb.
tegnap 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondj fel, vagy mondd meg neki, hogy idegesít a társasága és nem akarsz vele beszélgetni munkán kívül.
tegnap 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!