Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavar hogy lajkolgatja a regi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy lajkolgatja a regi munkatarsaimat akikkel en egy szot sem beszeltem soha, hogyan felejtsem el ezt az egeszet? Elmondjam neki hogy zavar vagy maradjak csendben ha akarok tole valamit?

Figyelt kérdés

2 eve dolgoztam egy helyen ahol en normalis munkas voltam, de nagyon sok diakmunkas lany dolgozott ott , velem egy teruleten. Eretebb vagyok a koromnal, meg en dolgozni jartam oda nem foglalkoztam veluk, ők mind joban voltak egymassal, gonosz lanyok sokszor kinevettek, vagy hatraltattak a munkamban de en nyeltem egyet es levegonek neztem oket, kn 2 evvel idosebb is vagyok naluk

Ezek a lanyok egy kornyeken laknak mind

Most ismerkedek egy fiuval, kivancsisagbol ra mentem a kepere es hogy kik lajkoljak, kivancsi voltam kik az ismerosei...

Erre kik lajkoljak? Kb az osszes lany , az elobb emlitettek kozul

Aztan ra mentem a lanyokra is , a fiu is lajkolja oket..regebbi2017-es kepeket is lajkolt es mostaniakat is. Ez a fiu is azon a kornyeken el ahol azok a lanyok, szerintem kozepiskola ota ismeri mindet

Ezzel a fiuval nagyon hasonlitunk, mondta nekem hogy neki olyan no nem kene, aki valamelyik haverjaval ismerkedett vagy stb..

En ugyanigy vagyok..nekem azok a lanyok nem a haverjaim, még csak nem is ismerosok, de nem akarok vele foglalkozni ha barmelyikkel is joban volt

Nem tudom elmondjam e neki ezeket, hogy zavar hogy lajkolgatja oket vagy maradjak csendben tovabbra is

Szerintem o sem orulne neki, ha en azokat az "ismeroseit"lajkolnam akiket ő nem bir, meg hasonlo dolgok voltak mint ami nekem azokkal a lanyokkal


2022. aug. 5. 21:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Rosszindulatu kommentekre nem reagalok!
2022. aug. 5. 21:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól értem hogy együtt sem vagytok még? Valószinűleg azt se tudja hogy ezeket a lányokat te ismered. Én nem hoznám ezt még szóba. Max ha elmélyült a kapcsolatotok.
2022. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kellene most ezt feszegetned.


Majd később mesélj róla hogy milyen munkád volt és hogy ott (név nélkül) mennyire rosszul bántak veled a többiek. Ezt követően te leszel az áldozat, ha viszont már most dobálod a sarat rájuk annak külső szemlélő számára inkább az lesz a lenyomata hogy sértett, rosszindulatú, bosszúálló vagy és annak a fiúnak a szemében nem ezt szeretnéd elérni.

2022. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!