Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el azt a munkatársamat aki mindig zavarba hoz, de neki barátnője van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ezen túl lenni. Van egy férfi a munkahelyemen, neki barátnője van (gyönyörű, kedves lány, ismerem). Ez a férfi folyamatosan zavarba hoz, és nem igazán tudok tenni ellene. Hónapok óta ez van. Mivel nem vagyok olyan lány aki összejönne kapcsolatban levő emberrel, ezért mindig bunkón/elutasítóan beszélek vele. Csupán a fejem tiszta vörös (ez sajnos másnak is feltűnt), tehát nem tudom takarni a zavarom. Ez az ember mindig hozzám jön először oda, ha látja, hogy szomorú vagyok megkérdi mi a baj (szintén egy bunkó "semmi" a válaszom). Ha valaki volt ilyen szituban az hogy tette magát túl rajta? Nem akarok zavarba jönni állandóan, ha csak hozzám szól.
tegnap 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Voltam már hasonló helyzetben, brutálisan megszégyenítettem a pasit a többi kan előtt, így abbahagyta. Ezek élvezik hogy szórakozhatnak és valószínű röhögnek is rajtad hogy nem tudod kezelni, úgyhogy ezt érdemlik.
tegnap 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem fogom megszégyeníteni, mert amúgy nem gonosz velem. Ha segítségre van szükségem mindig segít (munkahelyi dolgok). Meg nem is rossz ember, csak kellene egy módszer, hogy ne érdekeljen. De ez nehéz így, hogy jön utánam, és zavarba hoz 3 szóval, vagy csupán a közelségével. Ez inkább rólam szól, mint róla.
tegnap 16:50
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem gonosz, végülis csak barátnője van és meg akar d*gni.


Fiatal kiscsikó lehetsz ha ez számodra nem egyértelmű és nem tudod kezelni. Fejlessz magadon, ez a helyzet is azért van hogy fejlődj.

tegnap 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
10 éve ismerem. Nem az az ember aki meg akar dugni bárkit is csak úgy. Ez a valami most kezdett kialakulni, eddig tök jól elvoltunk, nem tudom mi változott. De nem is róla szól ez. Én szeretném ha nem lennék ilyen mértékben zavarban előtte mert lassan felemészt. Annyira vörös vagyok, mint a vér amikor hozzám szól, oda jön, stb. Próbálok másra gondolni olyankor, tudom, hogy szánalmas. Pl. arra gondolok, hogy egy temetésen vagyok, meg ilyenek, de ígysem megy. Akármennyire bunkó vagyok, minden az arcomra van írva.
tegnap 17:10
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
De a törődésével váltotta ki ezt a vonzalmadat. Mert foglalkozik veled. Mindenkivel ugyanennyit foglalkozik? Ha nem, akkor biza meg akar dugni.
tegnap 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

3

És azt honnan sikerült leszűr i, hogy szexuálisan vonzódik a kérdezőhöz? Onnan, hogy kedves vele? Elég nyomorult életed lehet, ha veled csak emiatt kedvesek az emebrek.

tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozik ennyit mindenkivel. A többiek meg is jegyezték már. Több részlegen is dolgoztam már a munkahelyen belül. Ez mindenkinek feltűnt, volt, hogy kaptam is ezért hideget. Pl. amikor meglátott és elkiabálta magát, hogy de örül neki, hogy ma dolgozom. Vagy, hogy én vagyok azon a helyen a fény. Az összes részlegen egyöntetűen megjegyezték, hogy látszik, hogy kedvel engem.
tegnap 18:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Viszont én nem tudok ezzel mit kezdeni, csak ez a rohadt erős "zavarba jöttem" érzés jön elő ha látom, vagy hozzám szól. Néha fizikailag vagyok rosszul ettől, izzadok stb. Utálom magam ezért... Nem tartom normálisnak magam.
tegnap 18:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jutott még eszedbe őt megkérdezni mint egy felnőtt? Esetleg elmondani neki hogy ez téged zavarba hoz?
tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, énnek úgy tudsz pontot tenni a végére, hogy megbeszéled vele, hogy ez és ez és ez kellemetlen, ne csinálja.
tegnap 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!