Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdekes kérdés, de nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes kérdés, de nem tudok ezen kiigazodni, hogy van egy személy aki hirtelen lett párkapcsolatban, viszont szinte majdnem mindenkit kikövetett, miért van erre szüksége ha annyira igazi az a szerelem és valóban szeretik egymást?

Figyelt kérdés

miért volt arra szüksége hogy elrejtse előlem a storyját és később kikövessen?

igazából ez egy hosszú story de 2 évet dobott ell egy egy hetes hirtelen jött másik emberért akivel most igy látszólag nagyon boldog de nekem nem mondta meg ezt és nem is kaptam választ a sok kérdésemre viszont mikor utoljára beszéltem vele azt mondta szeretlek, és nem szeretnék neked fájdalmat okozni, utána pedig irtam neki azóta igazából nem keresett többet hiába írtam tehát 2 évig teljesen azt mutatta szeret de így egy nagy fordulat lett ez nála és kilépett mondhatni ugy az életemből hogy nem tudom meg miért elég nehéz most túltenni magam de muszáj sajnos, ha valakinek van valami ötlete hogyan tudnám megköszönném!



tegnap 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kihasznált kényelmes voltál neki. Ennyi ez van.. azért bolondult meg az új hústól ilyen gyorsan mert téged nem szeretett. Ezt sajnos el kell ásnod magadban vannak ilyen férgek. Örülj hogy nem hat éved bánta mint nekem hitellel meg mindennel is :)
tegnap 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell hetekig irogatni, hanem élőben találkozni minnél előbb.
ma 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!