Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párotok mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mennyi idő után mondta ki először hogy szeretlek? Ha túl korán mondja az mit jelent illetve ha későn? Milyen időben normális először mondani a másiknak?

Figyelt kérdés

szept. 11. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez tòkre a kapcsolat intenzitásától függ.


Mi kb 2 hónap után, de mi utaztunk egymáshoz, nem voltunk együtt napi szinten.


Szerintem az első találkozástól vett 2 hétnél korábban picit elhamarkodott, még akkor is, ha sülve főve eggyütt vagytok. Vagy nem tom, szerintem legalábbis ennyi idő kell, hogy valamennyire megismerjétek egymást, anélkül csak szexuális fellángolás van max. Aki meg egy ilyenre azonnal szerelmet vall, azt nem tudom komolyan vegyem-e, mennyire felnőtt érzelmileg.


És mi a túl késõn? Mondjuk 4-5 hónap után eléggé az az érzet, hogy csak szórakozik veled, inkább situationship van mint kapcsolat. Még akkor is, ha távkapcsolat.

szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Első nap amikor elkezdtünk járni.
szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Exemmel az első szex alkalmával mondtuk ki.
szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan nem emlékszem, de néhány hét után mondta először. De lényegében a megismerkedésüntől kezdve együtt éltünk. Nagyon jó volt együtt, ez gondolom elősegítette a dolgot. Meg szerintem van, aki eleve könnyebben szerelmes lesz, talán mi is ilyenek vagyunk.

Ha az első 1-2 hétben mondja, az kicsit kiábrándító lett volna.

szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha reszegen mondja ki az hazugsag .. tudom mert en is tettem ilyent es valojaban nem voltam szerelmes.. a szeretet es a szerelem nem ugyan az.. de a ferfi kepes szeretetbol is egy novel lenni mar ha vonzodik hozza.
szept. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl korán ne, mert full komolytalan. A szeretlek szóhoz szerintem idő kell, ne koptassuk el. Ha későn mondja? Akkor meg vagy nem gondolja komolyan vagy nagyon bizalmatlan.
szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet alapozni. Mi a túl korai mi a túl késő. Pl volt olyan pasim aki 1,5 hónap után mondta elsőnek, mégis hamar tönkrement a kapcsolat. A férjem az első randin mondta.
szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!