Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon eszembe jutott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon eszembe jutott egy exem, akivel 6 éve vége. Részletek lenn, hogy hogy jutott eszembe. Szerintetek hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy exem, aki még 2018 vége fele szakított velem. Tegnap éjjel olyan élénk, részletes álmom volt róla. Emiatt ma egész nap eszemben volt, és rengeteg emléket hozott fel róla. Csomó minden jutott eszembe, hogy mi volt, mik történtek mikor együtt voltunk, amiket már réges-rég elfelejtettem. De ma így néha párbeszéd pontosan jutottak eszembe, hogy mik zajlottak köztünk. Nagyon durva. Így működik az agy, hogy felejtesz, de ha valami felhozza, akkor sorba a felszínre bugyog minden tök részletesen.


Na de az álomban meg amúgy az volt, hogy a budapesti karácsonyi vásáron, azon, amelyik a Vörösmarty téren van, ott futottam össze vele álmomban, és egy csomót beszélgettünk. Így helyre kell tennem fejben, hogy az egy álom volt, amiket mondott, azokat az én agyam dobta fel, és nem ő mondta. Hogy attól még, hogy mit álmodtam róla, fingom sincs, hogy amúgy mi van vele. Régen még tudtam ezt azt, de azóta eltűnt Facebookról, Instagramról, már elérhetetlen. Csak LinkedIn-en látom.


Hát, most jól kiírtam magamból, de kicsit felforgatta az érzelmi világomat az álom, meg utána a mai nap, hogy mindenféle emlék tök részletesen lejátszódott bennem, mik voltak mikor együtt voltunk.


Nektek volt ilyesmi?


34/F


tegnapelőtt 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez mindenkivel megtörténik, sok jelentése nincs.
tegnapelőtt 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem történt velem ilyesmi.


Veled mi történt azóta?

Túltetted magad a kapcsolaton vagy azóta is eszedbe jut néha? Leszámítva ezt az álmot

tegnapelőtt 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 10 év után is volt nemrég, hogy egyik exemről álmodtam nagyon valóságszerűen, pedig azóta nem is találkoztam vele.


Nem hinném, hogy van különösebb jelentése... De ha gondolod keresd fel őt!

Én nem kerestem, mert régebben volt, hogy igen, de válaszra se méltatott.

tegnapelőtt 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!