Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal nem egy városban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nem egy városban élünk, ő pesten én vidéken. Nekem nem való Pest nem szeretem a nagy nyüzsit és a sok embert. De a páromnak ott több a lehetőség munka téren és emiatt nem nagyon akar ide költözni hozzám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én elgondolkodtam rajta hogy akkor megyek én Pestre de tudom hogy nem szivesen élnék ott hosszútávon mert nem nekem való. Tudom a lehetőség ott jóval több de nem tudom magam ott elképzelni.

Mit tegyek hogy együtt maradjunk? Milyen szempontokat nézzek?



ma 07:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Uhh... nehéz :-(

Akkor inkább azt mondom, próbáljatok Pesten zöldebb részen lakást keresni... és levelezőn csináld az egyetemet.

#10 #18 vagyok

ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Esetleg Budapesti agglomeráció, vagy valamelyik nem annyira nyüzis külsőbb kerület?

Én sem szeretem annyira a Budapestet ilyen téren, emiatt lakok közeli városban. Pesten dolgozom, 25 perc alatt beérek.

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Max albérlet jöhet szóba nincs pénzünk sajátot venni
ma 12:35
 24/27 A kérdező kommentje:
Ezért logikusabb lenne az a város ahol én lakom mert mindkettőnk családja tudna segíteni ebben abban meg hamarabb meglehetne a saját lakás
ma 12:36
 25/27 anonim ***** válasza:
Akkor neked van saját lakásod meg a párodnak is sajátja van? Vagy mind a ketten albérletben laktok?
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#10 #18 vagyok

Ne sajáttal kezdjetek akkor, hanem keressetek albérletet Pest egyik külső kerületében, és próbáljátok így ki, aztán ha nem kap állást, amit szeretne, megpróbálhatjátok nálatok is.

DE! Valamelyikőtöknek kompromisszumot kell kötni, anélkül nem megy. Te nyilván a saját szempontjaidat veszed figyelembe, de az is lehet, hogy ő pl. távolabb akar lenni kicsit a családoktól...

ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ott kerdezo nem tud elszakadni anyucitol…
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!