Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal nem egy városban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nem egy városban élünk, ő pesten én vidéken. Nekem nem való Pest nem szeretem a nagy nyüzsit és a sok embert. De a páromnak ott több a lehetőség munka téren és emiatt nem nagyon akar ide költözni hozzám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én elgondolkodtam rajta hogy akkor megyek én Pestre de tudom hogy nem szivesen élnék ott hosszútávon mert nem nekem való. Tudom a lehetőség ott jóval több de nem tudom magam ott elképzelni.

Mit tegyek hogy együtt maradjunk? Milyen szempontokat nézzek?



ma 07:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha felteszem a kérdést, hogy miért kellett ebbe egyáltalán belekezdeni, gondolom, én leszek a szemét.

Vidéki nőként pont ezért nem jöhetne szóba sem bp-i férfi, sem olyan vidéki, aki messzebb van. Csakis helyi. Tudom (hisz tapasztalom), mennyiségre és minőségre is gyér tud lenni a választék, főleg a bp-i felhozatalhoz képest pl., de akkor is... Ez a probléma nem kicsi, és nem megoldható, csak olyan áron, hogy valamelyikőtöknek szenvedés lesz. Úgy meg nem lehet egy egész életet leélni, hogy rühelled azt a helyet, ahol lenni kényszerülsz.

ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem kötelező a városközpontba lakni vagy olyan helyen ahol mindig nagy a nyüzsgés. Mint ahogy írták ott is vannak zöldebb területek ahol csendesebb az élet. Nálam max ez lenne opció mivel falusi vagyok mióta megszülettem max így költöznék nagyvárosba.
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Pestnek vannak kertvárosi kerületei. 2/A pl. Senki nincs az utcán soha,erdők vannak ott meg hegyek. Igazi vidéki kisvárosi a hangulat.
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én tudok tapasztalatból írni.

Világ életemben "pesti lány" voltam, máshol el sem tudtam volna képzelni az életem, főleg nem vidéken.

Ennek ellenére már több, mint egy éve vidéken lakom és mostmár Pesten nem tudnám elképzelni.

Eleinte nyilván furcsa volt, sokmindent meg kellett szokni, de nem mennék vissza a városba.

ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

A párom alapból idevalósi ahol én lakom, a szülei a családja is itt él illetve az én családom is. Segítség szempontjából itt jobb lenne vidéken főleg ha egyszer gyereket vállalnánk. Amikor összejöttem a párommal én közöltem vele az első randin hogy nem sok esély van arra hogy én költözzek és ő ezt elfogadta így kezdtük a kapcsolatot. Azt is mondta ő oda megy ahol a szerelme van de azóta itt nem igazán nézett vagy talált állást és azt szeretné ha én mennék hozzá.

Azért is írtam hogy nekem is nehéz lenne váltani mert egyetemre szeretnék menni itt és az 3 éves.

Tehát nagyon nehéz döntés ez.

Én úgy érezném kicsit kiszolgáltatott lenne nekem Pesten. De lehet csak én gondolom ezt túl nem tudom.

ma 11:32
 16/22 A kérdező kommentje:
Illetve egyikünknek sincs autója így az állandó utazgatás a két város között is problémás lenne rendszeresen
ma 11:34
 17/22 anonim ***** válasza:
Lehet ide oda koltozgetni ha van az embernek 60-80 millioja.. de ki a faxomnak van annyi vagy mibol??
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#10 vagyok

Mekkora a távolság? Esetleg próbáljátok meg a távkapcsolatot, és ha nem megy, még mindig lehet tovább agyalni...

ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Jelenleg is távkapcsolatban élünk de ez nem működik hosszútávon
ma 11:43
 20/22 A kérdező kommentje:
200 km van köztünk
ma 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!