Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy külön töltött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy külön töltött napokon nem érzem, hogy szeretne a párom?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk, akkor minden tökéletes, de amikor nem találkozunk hétköznaponként, akkor néha úgy érzem, hogy csak megszokásból ír nekem. Amikor találkozunk, akkor utána mindig érzem, hogy egy pár napig lelkesebb, figyelmesebb írásban is, aztán hétköznap második felére már kevésbé.


Minőségi időt csak hétvégente tudunk együtt tölteni.


ma 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom mit ír, nem tudom mi hiányzik neked, de ha így érzel akkor el kéne gondolkodni a szakításon.
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen erzelmi sivárság szexkapcsikban szokott menni
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod megszokásnak? Aktívan írsz, keresed a témákat, ő pedig leráz? Mi a helyzet ha írás helyett inkább telefonon beszéltek? Lehet túlságosan személytelennek érzes az írást és ebből fakad a probléma?
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván így van szerintem más is ezzel.
ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Csak te erzed igy,mert szeretethianyod van. Ne tedd tonkre a kapcsolatot .
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!