Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátnőm 2 év kapcsolat után még mindig nem szeretne összeköltözni?

Figyelt kérdés

Én 25 barátnőm 26 éves, én úgy gondoltam jól megvagyunk, idővel lépünk egy felsőbb szintre, összeköltözünk és ha minden jól megy akár több is lehetne belőle.


Ehhez képest 2 év után semmi, pénzügyekre hivatkozva nem szeretne összeköltözni, egyszerűbb otthon lakni stb. Meg amúgy is az egy nagy elköteleződés, tehát mondjuk ha eljegyzem utána (vagyis én így értettem), de nem érzem hogy ő erre vevő lenne.

Elég kevés kapcsolata volt neki is nekem is, lehet nem gondol engem annyira komolyan, hogy hosszú távon tervezzen. Nem tudom.


Érzem a háttérben rejlő problémát (ő nem feltétlen tervez velem hosszútávon), de mivel nagyon szeretem és ő pont olyan akivel az életem is el tudnám képzelni tanácstalan vagyok.


Ti mit gondoltok? Volt valaki hasonló helyzetben?

Előre is köszönöm a segítő hozzászólásaitokat!:)



2022. máj. 3. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
szerintem teljesen normális, nem kell siettetni semmit.
2022. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

"ő nem feltétlen tervez velem hosszútávon"

"ő pont olyan akivel az életem is el tudnám képzelni"

Te olyannal el tudnád képzelni az életedet, aki nem feltétlen tervez veled hosszútávon?

Én a helyedbe keresnék valakit, aki velem tervezi a jövőjét, ha már komoly kapcsolat a cél. De ez egyénfüggő, ha mindkettőtöknek jó így, akkor nincs baj, ha valaki szenved a bizonytalanságtól 2 év együttlét után, akkor ideje komolyan elgondolkodni, és átbeszélni, hogy ki mit is akar, és aszerint továbblépni.

2022. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Én 23 voltam, mikor összejöttem a párommal. Eleinte távkapcsban éltünk (egyetem miatt), de már két hónap után minden bajunk volt külön... Amint vége lett az egyetemnek, kerestük is a közös albit. Nyilván ez drágább volt, mint korábban a koleszem (pedig olcsó, kis albit kerestünk), de valahogy nagyon nem ez érdekelt. :) Szerintem részéről is csak kifogás a pénz, ha annyira veled akarna lenni, nem keresne akadályokat.
2022. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha valakit szeretnék,akkor már kicsit hamarabb is összeköltöznèk, ha lehetne. 27N
2022. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt rendszerint vannak kérdések anyjukkal élő férfiakkal kapcsolatban. Ott is és a te esetedben is ugyanaz a szituáció: valaki nem akarja feladni az otthoni kényelmet, mamahotelt, míg más önállóan él abban a házban és alakuló kapcsolat esetén boldogan elköltözik.
2022. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

3. és 4. nagyon jól látja. Meg tkp te is, kérdező.

Nem akar elköteleződni, legalábbis veled nem. Az anyagiak csak egy kifogás.

Ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2022. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Csak azért, mert szeretek valakit, nem biztos, hogy össze is akarok vele bútorozni... Igazából ez nagyon egyéni dolog, mindenkinek más a szabadságigénye meg a kötődési stílusa.


Ha kicsit most magamból indulok ki: én is nő vagyok, és lehet, hogy félnék az összeköltözéstől, mert gyerekkoromban nagyon "el voltam nyomva", pl nem volt saját szobám, nem volt semmi privát szférám a szülőknél, ezért nagyra értékelem, hogy most egyedül élek és senki nem szól bele semmibe. Ettől még szívesen lennék együtt valakivel sülve-főve, ha szeretem őt, csak maradjon meg mellette valami privát szféra legalább egy darabig. Aztán egy idő után persze igényelném az összeköltözést meg az eljegyzést stb, de hogy ez mennyi idő lenne, passz.


Csak gondoltam leírok egy másik nézőpontot is. Nem vagyunk egyformák.

2022. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
25-26 évesen ezt ennyi ideig húzni semmi jót nem jelent. Nem melletted tervezi az életét.
2022. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy év bőven elég ahhoz, hogy megismerd a másikat annyira, hogy összeköltöznél-e vele. Aztán egy év együttélés elég arra, hogy össze akarsz-e házasodni vele. Legalábbis mi így csináltuk, nekünk bejött.
2022. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy nem vagytok egyformák, mert ugyan szeret, de más a kötődési stílus meg a célok, de akkor meg nem vagytok kompatibilisek. 2 év alatt azért már volt időtök megismerni egymást.
2022. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!