Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális reakció ez összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális reakció ez összeköltözés előtt?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve várok arra hogy összeköltözzünk. Most a jövő hónapban ez sikerülni fog, viszont elbizonytalanodtam hogy hogyan fogunk kijönni, hogy osztjuk meg a házimunkát, az ételkészítés kérdése is hogy lesz, hogy majd be kell számolnom neki arról hogy hova megyek vagy hol voltam, és még sorolhatnám. Szóval egyre jobban nem akarom az egészet. Ez normális és majd elmúlik? Nálatok hogy volt?

Egyébként lány vagyok.



2020. jún. 17. 16:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell túlgondolni,menet közben összeszoktok
2020. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Hát mit beszéltetek erről eddig a pároddal? Megbeszéltétek, hogy hogyan kellene felosztani a házimunkát? Most beszámolsz neki arról, hogy mikor hova mész vagy hol voltál? Ha nem, ezután sem kell.
2020. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Én is paráztam összeköltözés előtt :)

Különböző családi szokásokat, stikliket vittünk be a közös életbe, neki más volt a rend fogalma, nekem megint más. De ha valamit nem igy csinált ahogy én azt megszoktam, akkor elmondtam neki, hogy én ezt így meg úgy képzelem el, szerintem másként hatékonyabb, jobb lenne. Tud ehhez alkalmazkodni, vagy keressünk másik megoldást ami mind a kettőnk számára jó?

Ilyen volt pl, hogy folyton a wc mellé sikerült pisilnie...amíg anyukájával élt, volt külön wc-je ahol nem zavarta a szag...Na mindegy.

De most egy wc-n osztozunk, így én nagyin szívesen pucolom a wc-t, de ha mellé pisil, akkor szépen feltörli és lefertőtleníti. Az már nem zavar ha utána vízfoltos marad a wc, eltakaritom.


Vagy pl én előszeretettel szoktam különböző helyekre lerakni a hajgumit, hajtűt, fésűt. Megkért, hogy legyek oly szíves egy helyen gyűjteni ezeket, mert zavarja.


De a háztartást együtt vezetjük, értsd aki éppen ráér az porszívózik, vasal, mosást indít, tereget, főz.

Vagy van, hogy közösen tojunk bele az egészbe, mert nincsen kedvünk.


Tényleg ne félj őszintén beszélni a pároddal ha valami nem tetszik, és biztasd erre őt is.

Ha az összeköltözés elején lenyelitek egymás stiklijeit, akkor később nehezebb lesz elmondani.

2020. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, amúgy mit csináltatok 5 évig?
2020. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Iskolába jártunk, ő múlt hónapban végzett, én tavaly. Szóval most az én eddig összegyűjtött pénzemből költözünk. Úgyhogy nem, nem ő hozza a lóvét, pont hogy én viszem, ő meg dolgozni se akar elmenni az első hónapban. Picit ezért is félek.
2020. jún. 17. 17:36
 6/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Nem, nem normalis. Ennek oka van. Az mas kerdes, hogy micsoda.
2020. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

6.-ra.


Akkor a pénzt tedd félre, a srác meg kuka!

2020. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem költöznék össze senkivel házasság nélkül. Az együttélés majdnem ugyanaz, mint a házasság, csak pont a lényeg hiányzik. Az hogy osztozzatok jóban-rosszban, letegyétek a voksotokat a másik mellett.
2020. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
De mit beszèltetek eddig erről? Neki mi a vèlemènye a házimunka felosztásáról? Meg az anyagiakról? Azt ő mondta, hogy onnantól kezdve be kell számolnod merre voltál?
2020. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat, en a helyedben nem a takaritason aggodnek, hanem azon, hogy épp most vesznek hulyere. Azt remélem, tudod, hogy innentől kezdve ezt a faszit te fogod eltartani.
2020. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!