Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális reakció ez összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális reakció ez összeköltözés előtt?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve várok arra hogy összeköltözzünk. Most a jövő hónapban ez sikerülni fog, viszont elbizonytalanodtam hogy hogyan fogunk kijönni, hogy osztjuk meg a házimunkát, az ételkészítés kérdése is hogy lesz, hogy majd be kell számolnom neki arról hogy hova megyek vagy hol voltam, és még sorolhatnám. Szóval egyre jobban nem akarom az egészet. Ez normális és majd elmúlik? Nálatok hogy volt?

Egyébként lány vagyok.



2020. jún. 17. 16:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Szinte semmit nem beszéltünk eddig erről mert azóta nem találkoztunk (ez a lehetőség olyan 2 hét leforgása alatt jött nekem).
2020. jún. 17. 20:19
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem akar egyből dolgozni, nagyon nem normális. Te fogod eltartani?

Én akkor költöznék csak össze, ha már van munkája.

2020. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
2 hétig nem fog dolgozni. A tartalék pénzemből 2 hónapig húzzuk ki munkahely nélkül.
2020. jún. 17. 20:44
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor beszèljetek róla. Ne akkor derüljön ki, hogy jahh, ő azt hitte, hogy mint nőnek, a te dolgod lesznek ezek...aztán addigra már beleőlted a megtakarításod egy nem működő dologba.

Jobb bizonyos dolgokat előre megbeszèlni, aztán nyílván majd alakulnak a dolgok.

A másik. Ne csak a te megtakarításodból költözhetnek össze. Az meg a minimum, hogy legyen addigra munkája. Amíg nincs, addig semmi esetre sem mennèk. A megtakarítás nem arra van, hogy feleslegesen felèljètek. Hanem ha tènyleg úgy adódik, akkor legyen mihez nyúlni. De most nem adódik úgy. El lehet tolni azt az összeköltözèst mèg 1-2 hónappal, mikor már ő is hozzá tud tenni.

2020. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg előre. Jó tanács ne hagyd az elején elkenyelmesedni, mert azon nehez lesz változtatni. De nem normális
2020. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk eltolni mert 1-2 hónap múlva ki lenne adva az albérlet és pesten nem igazán kapok havi 80-ért.
2020. jún. 18. 04:58
 17/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy vagytok most?
2020. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Katasztrófa. Csak én dolgozok, csak én csinálom a házimunkát, konkrétan együtt lakunk de mégis külön mert ő egész nap játszik én meg dolgozzak melóhelyen meg itthon is.
2020. okt. 10. 21:03
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepődtem.
2020. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akkor eljött a válás ideje. Sok erőt hozzá!
2020. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!