Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális reakció ez összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális reakció ez összeköltözés előtt?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve várok arra hogy összeköltözzünk. Most a jövő hónapban ez sikerülni fog, viszont elbizonytalanodtam hogy hogyan fogunk kijönni, hogy osztjuk meg a házimunkát, az ételkészítés kérdése is hogy lesz, hogy majd be kell számolnom neki arról hogy hova megyek vagy hol voltam, és még sorolhatnám. Szóval egyre jobban nem akarom az egészet. Ez normális és majd elmúlik? Nálatok hogy volt?

Egyébként lány vagyok.



2020. jún. 17. 16:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát sajnos pont ezt jósoltuk. Olcsó albèrlet ide vagy oda, el kellett volna halasztani a dolgot. Egyèbkènt mièrt zűrös el? Dobd ki. Úgy is te fizetsz mindent, te csinálsz mindent, úgyhogy csak jobban járhatsz.
2020. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ha elhalasztom akkor életem lehetőségétől bukok el, és örökre ott ragadok a tanyán a szüleimmel eladóként minimálbérrel, rengeteg túlórával és munkával. Így meg vezető vagyok, jó fizetéssel, nem szakadok meg a munkától, és pesten lakhatok.
2020. okt. 11. 18:09
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ok, de ezt a nyomorultat ráèrt volna akkor odaköltöztetni, mikor már ő is hozzá tud tenni, nem csak a nyakadon èl. Az meg a minimum, hogy a házimunkából kiveszi a rèszèt. Ès amíg nem dolgozik többet is, mint te. Buta vagy, hogy beálltát ingyen cselèdnek meg eltartónak.
2020. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Úgy is volt végül hogy dolgozik, csak mindenhonnan vagy felmondott vagy kirúgták
2020. okt. 11. 19:32
 25/25 anonim ***** válasza:
Mert megteheti, mert te eltartod. Ideje lenne változtatni.
2020. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!