Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátnőm 2 év kapcsolat után még mindig nem szeretne összeköltözni?

Figyelt kérdés

Én 25 barátnőm 26 éves, én úgy gondoltam jól megvagyunk, idővel lépünk egy felsőbb szintre, összeköltözünk és ha minden jól megy akár több is lehetne belőle.


Ehhez képest 2 év után semmi, pénzügyekre hivatkozva nem szeretne összeköltözni, egyszerűbb otthon lakni stb. Meg amúgy is az egy nagy elköteleződés, tehát mondjuk ha eljegyzem utána (vagyis én így értettem), de nem érzem hogy ő erre vevő lenne.

Elég kevés kapcsolata volt neki is nekem is, lehet nem gondol engem annyira komolyan, hogy hosszú távon tervezzen. Nem tudom.


Érzem a háttérben rejlő problémát (ő nem feltétlen tervez velem hosszútávon), de mivel nagyon szeretem és ő pont olyan akivel az életem is el tudnám képzelni tanácstalan vagyok.


Ti mit gondoltok? Volt valaki hasonló helyzetben?

Előre is köszönöm a segítő hozzászólásaitokat!:)



2022. máj. 3. 09:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Miért kéne neki ez?

Nem szolga(családi kassza) akar lenni, hanem csak szexelni akar veled.

Ő nem akar komolyat ha nem tetszik keress mást.

2022. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam ilyen helyzetben és sajnos túl sok időt szántam arra, hogy várjak a változásra. Mindig bíztam benne, hogy majd komolyabbra fordul, persze ehhez az is kellett, hogy furfangos módon még adta is alám a lovat azzal, hogy hitegetett. Aztán szépen lassan világossá vált számomra, hogy nem kell semmi bonyolult indokot keresni arra, hogy nem akar összeköltözni, egyszerűen nem értem számára annyit, mint nekem ő. Így ment el az életemből 5 év. Akkor megfogadtam, hogy soha többet nem kapaszkodok olyan emberbe, aki a tetteivel semmi jelét nem mutatja annak, hogy velem tervez.
2022. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán normális, de nem biztos, hogy abból az okból kifolyólag, amit te gondolsz. Lehet, hogy csak magával a szintlépéssel, a nagyobb önállósággal és felelősségvállalással vannak gondjai. Ezt neked kell tudni
2022. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen, 2 év kapcsolat után már illene ilyen szintű elköteleződés. Sajnálom barátom, de neked nincs barátnőd. Én ultimátum elé állítanám.

Megkérdezném tőle konkrétan, hogy mit akar tőled, és megmondanám, hogy vagy költözik, vagy felejtsen el. Ne rabolja az idődet.

2022. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. Ez nem szerelem, ez csak vergődés. Kukázd a csajt és keress másikat, aki tényleg szeretni tud. Ne alázd meg magad tovább.
2022. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam amikor összeköltöztem a barátnőmmel pestre. Ki kell derülnie a dolgoknak. Sok minden csak együttélés közben derül ki. Gondolj bele 6 év után összeköltöztök , és fél év után aztmondja nem jó ez a közös élet. Nem lett volna jobb ha négy évvel ezelőtt derül ki? Meg ő azért már rendesen a korban van 25 éves. Szerintem az illető csak nem tud leszakadni anyuciról , ami rohadt gyerekes.

Ez a viselkedés szakítást igényel-e ? Az egy jó kérdés.

2022. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz családi kapcsolat miatt nem akartam én se költözni. Szüleim elhitették velem, hogy sehol máshol nem lenne ilyen jó dolgom. Végül városunk mellé költözött, így könnyebb volt meglépni a dolgot, sok volt a veszekedés abban az évben, de aztán egyre jobb lett. Mindig hazaküldött utána sírt mennyire magányos, másnap már nála laktam. Xdd Már házasok vagyunk, együtt élünk, most fogunk venni sajátot. 9 éve boldogságban. Egyébként százszor jobb életem van több szempontból is, nem is értem, hogy tudták ennyire átmosni az agyamat
2022. szept. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!